مدیرعامل شرکت گاز استان یزد: برخورداری بیش از 160 روستای استان از نعمت گاز در دولت یازدهممنوچهر فلاح در مراسم آغاز عملیات گازرسانی به دهستان سبزدشت بافق گفت: از مجموع 542 روستای واجد شرایط استان یزد، 316 روستا از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بافق؛ آیین گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی شهرستان بافق با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد، فرماندار و بخشدار مرکزی بافق، مدیرعامل و کارشناسان شرکت گاز استان یزد و کرمان، جمعی از مسئولان و اهالی سبزدشت در روستای بساب این دهستان برگزار شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان یزد در این ضمن تبریک ایام خجسته ماه مبارک رجب، با اشاره به دستاوردهای این شرکت در سال 95 گفت: اجرای حدود 700 کیلومتر شبکه، اجرای 17 هزار علمک گاز، جذب بیش از 29 هزار مشترک و گاز دار نمودن 85 روستا از جمله این دستاوردها می باشد.

منوچهر فلاح داشتن یک فعالیت مستمر و پرشتاب در تمام شهرستان های استان به لحاظ گازدار نمودن این شهرستان ها را برگی دیگر از افتخارات شرکت گاز استان در سال 95 بیان کرد و گفت: خوشبختانه هم اکنون از 20 شهر استان 19 شهر از تعمت گاز برخوردار هستند.

وی افزود : با گازرسانی به 167 روستا در دولت یازدهم، 316 روستا از مجموع 542 روستای واجد شرایط گازرسانی از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.

فلاح با اشاره به پروژه گازرسانی به بخش سبزدشت شهرستان بافق گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر 45 میلیارد ریال با اجرای 61 کیلومتر شبکه توزیع و 7 کیلومتر خط تغذیه در مدت زمان یک سال انجام خواهد شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان یزد تصریح کرد: این پروژه شامل یک ایستگاه TBS به ظرفیت 5هزار مترمکعب بر ساعت می باشد که قابلیت نصب 600 علمک را دارد و انشاءلله با اتمام این پروژه 1200 خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار می شوند.کاربران آنلاین

نظرهای کاربران