دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان:

نقش سازمان‌های مردم‌نهاد در مبارزه با مواد مخدر انكارناپذير استدبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان در نشست كميتۀ تخصصي مشارکت‌های مردمي اين شورا بر نقش انكارناپذير و بسيار مؤثر تشکل‌های مردمي در مبارزه و پيشگيري از اعتياد به مواد مخدر تأكيد كرد.

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد، «بمانعلی روستايي» روز شنبه 26 فروردین‌ماه در نشست كميته تخصصي مشارکت‌های مردمي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان كه با حضور اعضاي اين كميته در سالن شهيد موحدين استانداري برگزار شد، گفت: مقام معظم رهبري در سال گذشته 5 آسيب اجتماعي اولویت‌دار كه ضروري است همه دستگاه‌ها و نهادها براي مبارزه با آن‌ها فعاليت كنند را مشخص فرمودند كه اعتياد به مواد مخدر يكي از اين آسیب‌های اجتماعي و بدون شك ريشه ساير ناهنجاری‌های اجتماعي است.
دبير شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان بابیان اينكه در كشورهاي پيشرفته و توسعه‌یافته تشکل‌های مردمي و غيردولتي در اجراي سیاست‌ها و برنامه‌های دولت کمک‌کننده هستند، بر نقش انكارناپذير و بسيار مؤثر سازمان‌های مردم‌نهاد در مبارزه و پيشگيري از اعتياد به مواد مخدر تأكيد كرد.
روستايي ضمن تقدير از مشاركت تشکل‌های مردمي استان در حوزه مبارزه و پيشگيري از اعتياد به مواد مخدر افزود: در سال 95 نزديك به چهل سازمان مردم‌نهاد در حوزه‌های گوناگون ازجمله اطلاع‌رسانی، آگاه‌سازی، پيشگيري و درمان با كميته تخصصي مشارکت‌های مردمي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان همكاري و تعامل بسيار خوب و سازنده‌ای داشته‌اند.
گفتني است در ادامه اين نشست گزارشي از فعالیت‌های كميته تخصصي مشارکت‌های مردمي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر استان عنوان و مطرح شد در سال گذشته به سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در اين حوزه، درمجموع 54 ميليارد تومان كمك شده است.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران