پیام تشکر دکتر دهستانی دبیر حزب اعتدال و توسعه استان یزدخطاب به مردم فهیم استان یزدپیام تشکر دکتر دهستانی دبیر حزب اعتدال و توسعه استان یزد از مردم فهیم استان یزد

به نام خدا

سلام و درود محضر ملت فهیم ایران اسلامی به ویژه مردم قدرشناس استان یزد

حماسه 29 اردیبهشت 1396 برگ زرین دیگری بر کارنامه درخشان انقلاب اسلامی افزود، ملت سربلند ایران نشان دادند برای سرنوشت خود تصمیم گرفته و با اتحاد و همدلی اجازه نفوذ  بیگانگان  را به کشور نخواهند داد.

با رأی قاطع به آقای دکتر حسن روحانی تداوم اعتدال و لبیک به فرمان رهبر فرزانه انقلاب و آرمانهای بلند حضرت امام (ره) و شهدای انقلاب اسلامی را تدبیر کرده و امید و اصلاح را برای آینده خود نقش زدند. بدینوسیله این حماسه آفرینی و حضور پرمعنای بهاری را تبریک عرض نموده و خوشبختم که بگویم پیروز میدان ملت ایرانند تا طراوت سبزی درختان امید را با نیلگونی بنفش آسمان بهم آمیخته  و کشوری آباد را بسازند.

از شما مردم بزرگوار و  تمامی فعالین ستادهای انتخاباتی دکتر روحانی  و مسئولین استانی و شهرستانی آن ها و نیز حضور پررنگ  جوانان و بانوان همراه تشـکر کرده و از کلیه عوامل اجرایی، نظارتی و امنیتی   که فضائی مساعد و مطمئن را فراهم نمودند تشـکر و قدردانی می کنم.

امیدوارم بار دیگر بارقه اعتدال و امید  در راه تدبیر و اصلاح کشور دل همه ایرانیان را شاد کند.

دکتر محمد دهسـتانی

مشاور قائم مقام ستاد مرکزی کشور

و رئیس شورای سیاسـتگذاری و قائم مقام ستاد مرکزی استان یزد

و رئیس ستاد انتخابات حزب اعتدال و توسعه استان یزد
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران