در پنجمین جلسه دور پنجم شورای اسلامی شهر یزد

دکتر مهدی جمالی نژاد به عنوان شهردار یزد انتخاب شدیزد فردا : در پنجمین جلسه دور پنجم شورای اسلامی شهر یزد دکتر مهدی جمالی نژاد به عنوان شهردار یزد انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر یزد در ابتدا رئیس شورای اسلامی شهر یزد ضمن گرامیداشت هفته دولت و یادوخاطره شهیدان رجایی و باهنر، اقدامات صورت گرفته درراستای تعیین شهردار یزد و چگونگی روند انتخاب تصدی شهردار یزد باحضور افراد معرفی شده از سوی اعضاء و برگزاری جلسات و ارائه برنامه های آنان توضیحاتی ارائه نمود.

سپس براساس دستورکار جلسه موضوع تعیین شهردار یزد مطرح گردید که با عنایت به جلسات مکرر برگزار شده با حضوراشخاص و گزینه های مورد نظر جهت تصدی شهردار یزد وبرنامه های ارائه شده از سوی آنان و نیز براساس تحقیق و بررسی های به عمل آمده و رایزنی های صورت گرفته و پس از بحث وتبادل نظر و استماع نظرات و رأی گیری با ورقه از مجموع یازده نفر از اعضای حاضر در جلسه در نهایت آقای دکتر مهدی جمالی نژاد با یازده رأی موافق به عنوان شهردار یزد تعیین و انتخاب گردید.
پیشتر نشست شورای اسلامی شهر یزد با حضور اعضا در محل این شورا تشکیل شد که از بین 42 گزینه تصدی شهرداری یزد جمالی نژاد انتخاب شد.

درباره مهدی جمالی‌نژاد
مهدی جمالی‌نژاد متولد 1348 و پیش از این شهردار اصفهان بود، وی در 31 خرداد 1394 با 19 رای موافق و 2 رای ممتنع اعضای شورای شهر اصفهان به عنوان شهردار منصوب شده بود.
وی دانش آموخته دکترای برنامه ریزی شهری از دانشگاه اصفهان و از مدیران جوان استان اصفهان است که تاکنون سمت های مختلفی در استانداری و شهرداری اصفهان برعهده داشته است.
اعضای شورای شهر یزد، یکم شهریور جعفر امین مقدم را به عنوان سرپرست شهرداری یزد انتخاب کرده بودند .

میزان تحصیلات:
 - دارای ۴ مدرک دانشگاهی:
- دو مدرک از دانشگاه های علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و دانشگاه صنعتی اصفهان
- کارشناسی ارشد رشته روابط بین الملل از دانشگاه آزاد اسلامی
- فارغ التحصیل دکترای برنامه ریزی شهری از دانشگاه اصفهان

توانمندی ها:
      -تجربه اداره شهرهای کوچک استان تا رسیدن به مدیریت کلان شهر اصفهان در یك بازه بیست ساله
     -سابقه حضور در معاونت هماهنگی مناطق و سازمان های شهرداری اصفهان و در نتیجه ایجاد شناخت کامل بر مختصات تشکیلاتی و منابع انسانی مدیریت شهری
    -حضور در نقش معاونت عمرانی استانداری اصفهان و در نتیجه امکان برقراری ارتباطات در سطح ملی و شناخت کامل از منابع و مختصات منطقه ای
    -مدیریت مرکز اجرایی ای اس گستر مالزی از سوی شهرداری اصفهان و به دنبال آن آشنایی با ارتباطات جهانی و امکان جذب مشارکت های گسترده خارجی
    -تالیف چند جلد کتاب در حوزه مدیرت شهری
    -عملیاتی کردن مباحث جدید مثل خلاقیت و نوآوری در مدیریت شهری با ورود این مباحث به ساختار سازمانی به وسیله تاسیس اولین مرکز خلاقیت و نوآوری در شهرداری اصفهان
    -طراحی برنامه های پیاده راه چهارباغ و توسعه دوچرخه و نهضت درختکاری جهت تغییر مدیریت شهری از شهر کالبدی به شهر انسانی
   -طراحی برنامه های متعدد جهت ارتباط فراگیر با مردم از سلیقه ها و دیدگاه های مختلف تا ادیان و اقلیت های اصفهان

برچسب‌ها : مهدی جمالی نژادکاربران آنلاین

نظرهای کاربران