۶ نفر با بیش از یک کیلو ونیم انواع موادمخدر در بافق دستگیر شدندیزد فردا :فرمانده انتظامی شهرستان بافق از کشف بیش از یک کیلو و نیم انواع مواد مخدر و دستگیری ۶ نفر دراین شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد کمالی فرمانده انتظامی شهرستان بافق از کشف بیش از یک کیلو و نیم انواع موادمخدر و دستگیری ۶ نفر از سوی  ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان خبر داد.
سرهنگ کمالی گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان بافق در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی با ایجاد تور ایست و بازرسی، در بازرسی از یک خودرو، ۲۱ گرم هروئین کشف و دو متهم را دستگیر کردند.
وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان بافق همچنین پس از اطلاع از توزیع موادمخدر ازسوی یک نفر، با شناسایی محل سکونت و پاتوق آن ها، ضمن هماهنگی با مرجع قضایی در بازرسی از محل مقدار ۵۸ گرم تریاک و شیره تریاک کشف و یک نفر را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان بافق تصریح کرد: ماموران پلیس همچنین در بازرسی از پاتوق معتادان، مقدار یک کیلو و ۴۹۰ گرم انواع موادمخدر از نوع تریاک، شیره و تفاله تریاک، یک حقه وافور، یک عدد ترازو دیجیتال و آلات و ادوات تولید شیره تریاک کشف و سه نفر را دستگیر کردند.
کمالی خاطرنشان کرد: پس از تشکیل پرونده، متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

کاربران آنلاین

نظرهای کاربران