دیدار تعدادی از معاونین و مدیران ارشد شهرداری اصفهان با شهردار یزدپس از شروع به کار دکتر مهدی جمالی نژاد به عنوان شهردار یزد تعدادی از معاونین و مدیران ارشد شهرداری اصفهان، در شهرداری یزد حضور یافتند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری یزد پس از انتخاب دکتر مهدی جمالی نژاد به عنوان شهردار یزد و دریافت این حکم از سوی وزیر کشور جمعی از معاونین و مدیران ارشد شهرداری اصفهان برای دیدار با شهردار سابق اصفهان و تبریک انتصاب جدید به وی، به یزد عزیمت نمودند.

این هیأت پس از ورود به یزد در عصر روز سه شنبه بیست و هشتم شهریور، به عنوان میهمانان شهردار یزد، از مجموعه بافت تاریخی که در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده، بازدید نمودند.

میهمانان شهردار یزد افراد با حضور در مسجد امیرچقماق و اقامه نماز مغرب و عشاء به همراه شهردار یزد با آیت ا... علاقه بند دیدار نمودند و پس از آن بر سر تربت پاک شهدای گمنام، حاضر و به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.

شایان ذکر اینکه در راستای ترویج فرهنگ دوچرخه سواری، حفظ محیط زیست و همچنین شهرت یزد به شهر دوچرخه ها، یک دستگاه دوچرخه از طرف هیأت اصفهان به مهدی جمالی نژاد شهردار یزد اهدا شد.

 کاربران آنلاین

نظرهای کاربران