نظام مهندسی ساختمان استان یزد

روش های نوین اجرای سازه های سنتی و بومی در جهانشهریزد آموزش داده شددر ششمین کنفرانس بین المللی مصالح و سازه های نوین در مهندسی عمران، در دانشگاه یزد متخصصانی از سراسر کشور و نیز دانشگاه های کشورهای استرالیا، آمریکا و انگلستان سخنرانی کردند.

در این کنفرانس تازه ترین یافته ها در عرصه های ملی و بین المللی در زمینه های مصالح نوین در مهندسی عمران، بهسازی و مقاوم سازی سیستم های کنترل لرزه ای، مصالح و فناوری های سازگار با محیط زیست، فناوری های نوین ساخت، بهینه سازی و سبک سازی سازه ها، روش های عددی و محاسباتی در مهندسی عمران و ژئوتکنیک و راهسازی مطرح و به بحث و بررسی گذاشته شد.

طی دو روز برگزاری این کنفرانس 8 کارگاه آموزشی نیز با مدیریت متخصصان داخلی و خارجی با تکیه بر بهسازی لرزه ای و روش های نوین اجرای سازه های سنتی و بومی برگزارشد.

در مراسم اختتامیه این کنفرانس دکتر مرشد عضو کمیسیون تخصصی عمران سازمان و رئیس دانشکده عمران دانشگاه یزد اظهار داشت: تمامی 180 مقاله که در نشست های 2 روزه کنفرانس به صورت شفاهی و پوستر ارائه شده است از طریق سایت سیویلیکا در دسترس علاقمندان قرار می گیرد.

گفتنی است، مهندسان عضو سازمان با حضور در این کنفرانس استقبال خوبی از نشست های علمی و کارگاه های آموزشی آن به عمل آوردند. در مراسم اختتامیه از مهندس فرشید رئیس سازمان نیز به خاطر حمایت همه جانبه سازمان از این کنفرانس تقدیر به عمل آمد.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران