به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل برگزار شد:

دوره آموزشی فرصت هاو تهدیدهای فضای مجازی در اداره کل دامپزشکی استان یزد برگزار شد.در این دوره آموزشی که با حضور پرسنل دامپزشکی استان یزد برگزار شد آقای سیدجواد امامی کارشناس ارشد رسانه و مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه الغدیر استان یزد پیرامون فرصت و تهدید های فضای مجازی سخنانی را ایراد نمود.

در این دوره آموزشی که با حضور پرسنل دامپزشکی استان یزد برگزار شد آقای سیدجواد امامی کارشناس ارشد رسانه و مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه الغدیر استان یزد پیرامون فرصت و تهدید های فضای مجازی سخنانی را ایراد نمود.

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه الغدیر استان یزد گفت: چون به سمت استفاده هر چه بیشتر اینترنت و تکنولوژی هوشمند پیش می رویم ما نیز باید سعی کنیم همگام با این تغییرات با علم روز آشنا شویم تا بتوانیم با استفاده صحیح از اینترنت از مزایای این تکنولوژی جهانی بهره مند شویم.

امامی با یادآوری خطرات و تهدیدهای فضای مجازی خصوصا در مورد کودکان و نسل جوان اذعان داشت: والدین در این زمینه باید هوشیار باشند و فرزندان خود را با نرم افزار های ایمن و اخلاق مدار که در سیستم آموزشی و تربیتی کشور اسلامی ایران تهیه شده است آشنا کنند.

وی بر لزوم تصحیح الگوهای تربیتی تاکید نمود و گفت: والدین می بایست روش های تربیتی نادرست را کنار گذاشته و با مطالعه و آگاهی از روش‌های درست تعلیم و تربیت، نسل آینده را پرورش دهند.

امامی در پایان به شرکت کنندگان در این دوره آموزشی توصیه کرد تا حد امکان از سایت ها و نرم افزارهای داخلی استفاده کنند و این فرهنگ را در بین سایر افراد جامعه خصوصا نسل جوان ترویج دهند.

برچسب‌ها : سلامتکاربران آنلاین

نظرهای کاربران