معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس با اشاره به یک مذاکره تلفنی اداری ، گفت: دکتر مروج‌الشریعه رسیدگی به حقوق و مشکلات کارگری را دراولویت می‌دانند.به گزارش خبرنگار یزد فردا درطبس

قدرشناسی
نگاه ویژه استاندار به کارگران


معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس با اشاره به یک مذاکره تلفنی ادارای، گفت: دکتر مروج‌الشریعه رسیدگی به حقوق و مشکلات کارگری را در اولویت می‌دانند.

سید مهدی طلائی مقدم تصرح کرد: روز یکشنبه ۱۲ آذرماه ۹۶ وقتي سفر جناب آقاب دكتر مروج‌الشريعه- استاندار محترم خراسان جنوبی به طبس براي شركت در مراسم كشوري افتتاحیه مسابقات قرآني دادگستري قطعي شد، با ايشان تلفنی ارتباط گرفتم که در مورد سفر اینجانب به تهران از ایشان کسب تکلیف کنم.

 نماینده عالی دولت در طبس افزود: به جناب استاندار گفتم، برای مسئله كارگران پويش معادن و رفع مشکلات حوزه معدنی شهرستان به تهران سفری دارم.

فرماندار ویژه طبس گفت: آقای دکتر مروج‌الشریعه در كمال تواضع فرمودند؛ حتما برويد که حل مشكل كارگران اولويت دارد.

مهندس طلائی مقدم خاطرنشان کرد: نگاه استاندار معزز به مسائل كارگري و اقتصادي قابل تقدير است که صميمانه به نمایندگی از همشهریان قدرشناسم در شهرستان طبس از ايشان سپاسگزارم.

گفتنی است؛ دکتر مروج‌ الشریعه استاندار خراسان جنوبی شامگاه روز یکشنبه ۱۲ آذر در حالی به طبس سفر کرد که مهندس طلائی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان صبح همان‌روز به تهران رفته بود که برخی مشکلات طبس را در پایتخت پیگیری و حل کند.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران