توسط خیر بهابادی صورت پذیرفت؛

اهدای مجموعه ترجمه «تفسیر المیزان» به کتابخانه عمومی عطاییخیّر فرهنگ‌دوست بهابادی در اقدامی ارزشمند، مجموعه ترجمه «تفسیر المیزان» را به کتابخانه عمومی عطایی این شهر اهدا کرد.

به گزارش  روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی یزد، مهدیه‌السادات رضوی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بهاباد، در این خصوص گفت: كتاب نقش اساسي و كليدي در گسترش فرهنگ مطالعه و بالا بردن سواد اطلاعاتي مردم دارد.

وی افزود: اهدای كتاب به كتابخانه هاي عمومي، علاوه بر اینکه باعث دخیل شدن مردم در توسعه و تجهیز کتابخانه‌ها می‌شود، به توسعه فرهنگی جامعه نیز کمک می‌کند.

صدیقه هوشمند، خیّر بهابادی نیز در خصوص حرکت ارزشمند خود گفت: از آنجا که ترجمه تفسیر المیزان مجموعه‌ای با ارزش و گرانسنگ در حوزه علوم قرآنی و تفسیر است و در میان کتاب‌های کتابخانه عمومی عطایی جای آن خالی بود،  تصمیم گرفتم این مجموعه را به کتابخانه اهدا کنم تا دیگران نیز بتوانند از آن استفاده کنند.

وی ابراز امیدواری کرد، مردم با اهدای کتاب‌های مفید خود به کتابخانه‌ها، دیگران را نیز از نعمت مطالعه کتاب‌های ارزشمند بهره‌مند کنند.

گفتنی است، تفسیر شریف المیزان، اثر گرانسنگ آیت‌الله علامه سیدمحمدحسین طباطبایی که به زبان عربی و در 20 جلد نگارش یافته است، به همت آیت‌الله سید محمدباقر موسوی همدانی، از شاگردان ایشان ترجمه و توسط دفتر انتشارات اسلامی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم منتشر شده است.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران