آزمون ادواری سربازان وظیفه نیروهای مسلح استان یزداولین مرحله آزمون مهارت آموزی سربازان وظیفه نیروهای مسلح استان یزد همزمان با سراسر کشور در این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان یزد،سلطانی رییس اداره سنجش وارزشیابی مهارت استان با اعلام این خبر گفت: اولین مرحله آزمون مهارت آموزی سربازان وظیفه نیروهای مسلح استان در سال 1397 همزمان با سراسر کشور با حضور پانصد و دو نفر از سربازان وظیفه در 48 رشته در یزد و 9 شهرستان این استان برگزار شد.

این آزمون در حوزه یزد با حضور سردار فتح الله جمیری فرمانده سپاه الغدیر استان یزد،فراشاهی معاون آموزش،پژوهش وبرنامه ریزی استان ، سلطانی رییس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت استان در سالن آزمون مرکز آموزش فنی وحرفه ای ایت الله خامنه ای (مدظله العالی ) برگزار شد.

سلطانی افزود: این آزمون در دو مرحله برگزار می‌شود که مرحله اول، مربوط به آزمون کتبی ومرحله دوم پس از قبولی در آزمون کتبی ،آزمون عملی برگزار می گردد و در صورت کسب نمره قبولی در آزمون عملی برای آنها گواهینامه بین المللی مهارت صادر خواهد شد تا بتوانند با پایان خدمت به عرصه کار و تولید ورود پیدا کنند و نقش مؤثری در سازندگی ایران اسلامی داشته باشند.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران