بمناسبت هفته پدافند غیر عامل : همایش پیاده روی و کوهپیمایی مسئولین و کارکنان آموزش فنی و حرفه ای استان یزدمدیرحراست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد از برگزاری همایش پیاده روی و کوهپیمایی مسئولین و کارکنان این اداره کل جهت بزرگداشت هفته پدافند غیر عامل خبرداد.

مدیرحراست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد از برگزاری همایش پیاده روی و کوهپیمایی مسئولین و کارکنان این اداره کل جهت بزرگداشت هفته پدافند غیر عامل خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه‎ای استان یزد ،دهقان در تکمیل این خبر گفت: در راستای بزرگداشت هفته پدافند غیر عامل همایش پیاده روی و کوهپیمایی با حضور مسئولین و کارکنان اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای در مجموعه پارک کوهستان یزد برگزار گردید.
مدیرحراست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد هدف از برگزاری این همایش ورزشی ،فرهنگی را گرامیداشت هفته پدافند غیر عا مل و افزایش و تقویت روحیه نشاط ، ارتقای سلامت و همدلی و ترویج فرهنگ ورزش بین کارکنان جهت رسیدن به اهداف عالیه سازمان عنوان نمود.
گفتنی است در پایان این همایش ورزشی ، فرهنگی ، زیارت عاشورا ی حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) به مناسبت گرامیداشت ماه صفر و یاد وخاطره امام امت (ره) و شهیدان والا مقام قرائت گردید.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران