رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان میبد خبر داد:

پلمپ دو واحد عرضه فراورده های خام دامی در میبددو واحد عرضه فراورده های خام دامی در شهرستان میبد پلمپ و صاحبان آن جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان یزد: محسن کریمی گفت: طی بازدیدهای مستمر صورت گرفته از مراکز عرضه فرآورده های خام دامی، قصابی ها و رستوران ها، در راستای حفظ بهداشت عمومی و امنیت غذایی شهروندان دو واحد متخلف عرضه فراورده های خام دامی کشف و پلمپ و صاحبان آن جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

کریمی تصریح کرد: پلمپ یک واحد قصابی  به دلیل کشتار غیرمجاز دام و رعایت نکردن موازین بهداشتی در عرضه گوشت قرمز و عدم توجه به تذکرات مکرر بازرسین بهداشتی و یک واحد متخلف عرضه مرغ و ماهی به علت مبادرت به عرضه مرغ و ماهی خارج از ضوابط بهداشتی دامپزشکی، فروش فرآورده های دیفراست شده و عرضه غیر بهداشتی مرغ و ماهی و بوقلمون بوده است.

وی از همشهریان محترم درخواست نمود: ضمن خرید از مراکز مجاز و دارای پروانه معتبر، نکات بهداشتی در خرید فراورده های خام دامی را رعایت و هرگونه موارد تخلف مشاهده شده مرتبط با دامپزشکی را به شبکه دامپزشکی شهرستان و یا به سامانه اطلاع رسانی 1512 اداره کل دامپزشکی استان یزد گزارش نماید.

برچسب‌ها : سلامتکاربران آنلاین

نظرهای کاربران