فرماندار شهرستان تفت به پویش ملی اهدای خون پیوستفرماندار شهرستان تفت ضمن اهدای خون به پویش ملی اهدای خون با عنوان #اهدای-خون-کار-خیر پیوست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت، به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، گروه سيار خون‌گیری انتقال خون یزد در هلال‌احمر شهرستان تفت استقرار يافت و فرماندار، رئیس جمعیت هلال‌احمر و اعضاي داوطلب و جوانان جمعيت هلال‌احمر آن شهرستان  ضمن اهدای خون به پویش ملی اهدای خون با عنوان  #اهدای-خون-کار-خیر پیوستند.

در این مراسم که مسئولین و کارکنان ادارات و دستگاه اجرایی شهرستان نیز حضور داشتند، "محمد محامدی" پس از اهدای خون از اهداکنندگان خون به علت استقبال پرشور جهت اهدای خون تشکر نمود و افزود: شهرستان تفت دارای ظرفیت‌های خوبی جهت اهدای خون دارد و از تلاش کارکنان انتقال خون که در راستای تأمین خون سالم گام برمی‌دارند، قدردانی می‌شود.

گفتنی است این برنامه در راستای اجرای مفاد تفاهم‌نامه بین اداره کل انتقال خون و جمعیت هلال‌احمر استان صورت گرفت و قرار است در نوبت‌های آتی نیز خون‌گیری در شهرستان تفت با همکاری هلال‌احمر شهرستان انجام شود و در مناسبت‌های مختلف در طول سال امکانات لازم، جهت اهدای خون مردم آن شهرستان و اعضای هلال‌احمر خود فراهم نماید.
کاربران آنلاین

نظرهای کاربران