شهیدان سندهای افتخار ایران اسلامی هستندامام جمعه شهرستان مهریز در دیدار با خانواده شهيدان عبداللهي و دهقاني زاده اظهار داشت: شهدا دانش‌آموختگان مکتب امام حسین (علیه‌الاسلام) و خانواده های شهدا از افتخارات کشور هستند

حجت السلام محی الدینی خاطرنشان کرد: مردم ایران با بصیرت خود نشان دادند همواره که قدردان خون شهیدان هستند.

حجت الاسلام محي الديني گفت: شهدا با بصیرت و آگاهی، راه امامت و ولایت را پیمودند و در این مسیر نیز شهادت را مقدم بر حیات مادی دانستند و امروز نیز خانواده های آن بزرگمردان، همان مسیر را با افتخار و سربلندی طی می‌کنند.

امام جمعه شهرستان مهریز عنوان کرد: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و ارزش های دفاع مقدس بر همگان واجب و مسئولان باید سنت دید و بازدید از خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

شهیدان سندهای افتخار ایران و اسلام هستند


رضا زارع زاده فرماندار مهريز در اين ديدار گفت: شهیدان سندهای افتخار ایران و اسلام هستند و ما هر چه داریم از شهدا است.

رضا زارع زاده با اشاره به اینکه خانواده‌های معظم شهدا سرمایه‌های ارزشمندی برای جامعه و خدمت به آنان را توفیق الهی است افزود: آرامش و امنیت امروز کشور را مدیون جان گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده های آنان هستیم.

وی با بیان اینکه تکریم و سرکشی از خانواده شهدا وظیفه همه ما می‌باشد، تصریح کرد: تکریم و سرکشی از خانواده معظم شهدا باید به فرهنگی در بین مسئولان تبدیل و در جامعه نیز نهادینه شود.

شهدای ما با بصیرت و آگاهی، راه امامت و ولایت را پیمودند
رئيس بنياد شهيد شهرستان مهريز رضا خانجانخانی با اشاره به اینکه شهدای ما با بصیرت و آگاهی، راه امامت و ولایت را پیمودند، تصریح‌کرد: شهدا الگوی واقعی استقامت در حفظ ارزش‌های اسلامی هستند و با جانفشانی در راه اعتلای امنیت کشور جان خود را خالصانه تقدیم کردند.

خانجانخاني با بيان اینکه خانواده‌های شهدا نمونه آشکار ایثار و مقاومت و سرمایه‌های جاوید ایران اسلامی هستند، گفت: خانواده‌های معظم شهدا در ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداری از آرمان‌های امام راحل مهمترین نقش را ایفا می‌کنند.کاربران آنلاین

نظرهای کاربران