با توجه به مجوز بازگشایی بعضی از صنوف با زمان فعالیت محدود که در جلسه ستاد استانی مطرح گردید فعالیت گروه شغلی شماره (۲) از سرگرفته می شود.

 

 

به گزارش رفسنجان فردا؛ در اطلاعیه ستاد کرونای شهرستان رفسنجان آمده است:  ضمن تشکر صمیمانه ازهمشهریان عزیز و کلیه اصناف و بازاریان فهیم و آگاه و زمانه شناس شهرستان که در رعایت تعطیلی های اخیر نهایت همکاری را با ستاد کرونا داشتند ، به استحضار می رساند ، با توجه به  مجوز بازگشایی بعضی از صنوف با زمان فعالیت محدود که در جلسه ستاد استانی مطرح گردید  به پیشنهاد اتاق اصناف و در راستای ایجاد شرایط بهتر ، به مردم شریف شهرستان  اعلام  می گردد ، فعالیت گروه شغلی شماره (۲) از فردا ۲۵ آبان تا اطلاع ثانوی  از ساعت ۹ صبح الی ۱۵ با رعایت پروتکل های بهداشتی از سرگرفته می شود .

به دلیل شرایط بسیار بد و حاد کرونا در شهرستان ، فعالیت گروه های شغلی (۳ و ۴) همچنان ممنوع می باشد.

برگزاری کلیه مراسمات ترحیم در آرامستان ها و مساجد تا اطلاع ثانوی ممنوع بود و محدودیت های ترافیکی در مسیر های مربوط به آرامستان و گلزار شهدا همچنان برقرار می باشد.

گروه شغلی شماره (یک) شامل : فروشگاه های مواد غذایی و لبنی، نانوایی ها ، قصابی ها ، مراکز عرضه گوشت و مرغ ، داروخانه ها بدون محدودیت زمانی با رعایت پروتکل های بهداشتی می توانند فعالیت کنند.

تا پایان هفته فعالیت ادارات به صورت دو سوم خواهد بود و روسای ادارات باید از طریق میز خدمت به مردم ارائه خدمت نمایند.

به کلیه شهروندان عزیز هشدار داده می شود که علت بسیاری از موارد ابتلا به بیماری که متاسفانه منجر به وخامت حال و یا فوت فرد مبتلا شده است، جلسات خانوادگی، عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و عدم استفاده از ماسک بوده است.

  • نویسنده : رفسنجان فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا