سرپرست فرمانداری بهاباد با بیان اینکه میز خدمت مدیریت جهاد کشاورزی در محل برگزاری نمازجمعه بهاباد برگزار شد گفت: این طرح در راستای خدمت به مردم، هر هفته توسط یکی از ادارات اجرا می شود.

به گزارش یزدفردا: سرپرست فرمانداری بهاباد با بیان اینکه میز خدمت مدیریت جهاد کشاورزی در محل برگزاری نمازجمعه بهاباد برگزار شد گفت: این طرح در راستای خدمت به مردم، هر هفته توسط یکی از ادارات اجرا می شود.

"علیرضا تیموری" افزود: در روز جمعه ۲۴ دی ماه مدیر و کارشناس های واحدهای تخصصی جهاد کشاورزی بهاباد قبل از برگزاری نماز سیاسی و عبادی جمعه، برای پاسخگویی به سوالات مردم علی الخصوص جامعه هدف کشاورزی و دامپروری شهرستان، در مکان معین بنام میز خدمت در محل ورودی مسجد جامع بهاباد حضور یافتند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهاباد گفت: در این میز خدمت، مدیر و کارشناس های واحدهای تخصصی  امور دام، زراعت و باغبانی، امور اراضی و  آب و خاک به ارائه خدمت پرداخته و  شنوای درد و دل و مشکلات تولیدکنندگان بوده و قول پیگیری امور دادند.

عبدالحسینی زاده افزود: همچنین دامداران با ارائه کارت ملی، بصورت آنلاین جهت اخذ دامدار کارت و تسهیلات سرمایه در گردش خرید خوراک دام در سامانه سیتا ثبت نام شدند.


  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا