محمدرضا عظیمی زاده مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان بر ضرورت ارتقای مشارکت‌های فعال بانوان در حوزه های مختلف تاکید و خاطرنشان کرد: شخصیت حضرت زهرا(‌س) الگویی فاخر و بی نظیر برای همه زنان به ویژه بانوی مسلمان ایرانی است.

به گزارش یزدفردا؛ محمدرضا عظیمی زاده مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد در دیدار با کارکنان بانوی این سازمان که به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه سلام الله علیها و بزرگداشت مقام زن و روز مادر برگزار شد، ‌ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا (‌س) و میلاد بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (‌ره) گفت: حضرت فاطمه ‌سلام الله علیها نمونه یک انسان کامل در همه ابعاد وجودی و مظهر جمع بین شئون مختلف یک انسان، دختری نمونه، مادری بی‌نظیر، همسری فداکار و با وفا و عنصر اجتماعی فعال و حساس در برابر سرنوشت جامعه بود.
عظیمی زاده ادامه داد: شخصیت این بانوی تاریخ اسلام ا‌لگویی فاخر و بی نظیر برای همه زنان به ویژه بانوی مسلمان ایرانی است و شخصیتهایی مانند حضرت زهرا (‌س) در حصار زمان و مکان نمی‌مانند و می‌توانند در همه زمان‌ها نقش خود را به عنوان الگویی تاثیرگذار ایفا کنند.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان افزود: بهترین الفاظ و مفاهیم در بزرگداشت مقام
زن را مقام معظم رهبری بیان کرد‌ه اند که زن بودن محدودیت نمی‌آورد و رفتاری با الگوی اسلامی
بودن در زنان نمی تواند محدودیت در کارهای دیگر ایجاد و آنها را از وظیفه مادری و دینی
خودشان دور کند.
وی بر ضرورت ارتقای مشارکت های فعال بانوان در حوزه های مختلف تاکید و تصریح کرد: قرائت بزرگان ما چون حضرت امام خمینی (‌ره) و رهبر فرزانه انقلاب از اسلام آن است که محدودیتی در مشارکت های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی زنان وجود ندارد و می شود نقش فعال تری را برای بانوان ترسیم کرد.
‌عظیمی زاده گفت: ‌بانوان توانمند باید مطالبه گرانه در تصاحب صندلی های مدیریتی تلاش کنند
زیرا زنان بخش موثر جامعه هستند و نباید برای آنها سهم تعیین کرد.
گفتنی است مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان در پایان از کارکنان بانوی سازمان در عرصه خدمت خالصانه به مردم با اهدای لوح تقدیر، تجلیل ‌کرد.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا