"محمد دهشیری" سرپرست فرمانداری شهرستان تفت گفت: با توجه به مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا و در راستای حفظ سلامت و جلوگیری از هرگونه تجمع مردم، مسیرهای منتهی به تفرجگاه‌های شهرستان تفت (منطقه برف‌گیر سخوید، دره گاهان و چشمه تامهر) تا اطلاع ثانوی مسدود است.

به گزارش یزدفردا: "محمد دهشیری" با اشاره به شیوع پیک ششم کرونا و انتقال سریع سویه جدید آن بیان داشت: با توجه به مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا و به‌منظور حفظ سلامت مردم و ساکنان مناطق مختلف شهرستان مسیرهای منتهی به تفرجگاه‌های شهرستان تفت تا اطلاع ثانونی مسدود است.

سرپرست فرمانداری تفت تصریح نمود: در این راستا مسیر دسترسی به تفرجگاه‌های شهرستان تفت ازجمله منطقه برف‌گیر سخوید، آبشار دره گاهان و چشمه تامهر مسدود شده و از تجمع افراد در این مکان‌ها جلوگیری خواهد شد.

"محمد دهشیری" در پایان خاطرنشان کرد: از هم استانی‌ها و هم شهریان عزیز درخواست می‌شود تا با کاهش رفت‌وآمدهای غیرضروری و سفرهای تفریحی به این شهرستان، سایر نقاط استان و کشور مسئولان ستاد مقابله با ویروس کرونا را در کاهش آمار مبتلایان به این ویروس منحوس یاری دهند.  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا