سرپرست فرمانداری میبد در دومین جلسه شورای مشارکت‌های مردمی با بهزیستی ضمن تشکر از خیرین و اعضای شورای مشارکت‌ها در خصوص معرفی بیشتر نیازها و حمایت‌های مددجویان تحت پوشش بر کمک صنعتگران و خیرین به مؤسسات و مددجو این تحت پوشش تأکید کرد.

به گزارش یزدفردا: سید جمال سجادی پور از اوقاف خواستار تخصیص زمین برای ساخت مسکن نیازمندان شد.

سید محسن فلاح رئیس اداره بهزیستی میبد هم در این جلسه با ارائه گزارشی از شورای مشارکت‌های مردمی بهزیستی گفت: دریازده ماه امسال 2 میلیارد و 143 میلیون و 300 هزار تومان جذب مشارکت خیرین داشتیم که نسبت به مدت مشابه سال قبل 76 درصد رشد داشتیم.

فلاح بابیان اینکه در حال حاضر سه هزار نفر مددجو و معلول تحت پوشش بهزیستی است و هزار و 200 نفر مددجوی موردی هم موردحمایت بهزیستی قرار گرفتند گفت: در حال حاضر 20 موسسه و انجمن که 13 مورد آن خیریه است درراستای نگهداری معلولین و کودکان بی‌سرپرست و بد سرپرست و حمایت از نیازمندان و پیشگیری از معلولیت‌ها در سطح شهرستان فعال‌اند.

در نظر گرفتن بسته‌های معیشتی برای شب عید مددجویان، ساخت و تعمیر چهار باب مسکونی مددجویی و منزل نیازمندان تحت پوشش پیشنهاد شد با کمک ارگان‌های حمایتی، تأمین زمین موقوفه جهت ساخت مرکز مشاوره موسسه باب‌الحوائج و اضافه کردن کمک‌های موردی به نیازمندان تحت پوشش بهزیستی از سوی شهرداری از مصوبات این جلسه بود.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا