یزدفردا: معاون ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد گفت: این سازمان با اجرای برنامه های متنوع ورزشی هفته بسیج را گرامی می دارد .

به گزارش یزدفردا به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ محمد رضا ربانی با اشاره به اینکه از سه شنبه اول آذرماه هفته بسیج آغاز شده است گفت: این سازمان در نظر دارد با اجرای برنامه های متنوع ورزش همگانی علاوه بر گرامی داشت این هفته ، روحیه شادابی و نشاط را در جامعه گسترش دهد.

وی مهمترین برنامه های اجرایی این سازمان در هفته بسیج را مسابقات درون محله ای ، همایش دوچرخه سواری وهمایش ورزش صبحگاهی دانست و افزود: این برنامه ها با حضور اقشار مختلف مردم در نقاط مختلف شهر یزد برگزار می شود.

معاون ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد افزود: مسابقات درون محله ای که سه رشته ورزشی دارت ، پنالتی هدفمند و هفت سنگ مهارتی را شامل می شود،  در سه محله مریم آباد ، پشت باغ و آزاد شهر برگزار خواهد شد‌.

ربانی با تاکید بر اینکه همایش دوچرخه سواری نیز به مناسبت گرامی داشت هفته بسیج با حضور ورزشکاران جوان و با نشاط این رشته راس ساعت ۶:۳۰ صبح پنجشنبه ۳ آذرماه  برگزار شد بیان کرد:  دوچرخه سواران با گذراندن مسیر میدان آزادی تا پارک باغ ملی یزد پیام رسان گرامی داشت هفته بسیج بودند.

وی همچنین از برگزاری همایش ورزش صبحگاهی عمومی ویژه آقایان در پارک غدیر و همایش ورزش صبحگاهی ویژه زندانیان در محل زندان مرکزی یزد در روز یکشنبه ، ۶ آذرماه از دیگر برنامه های این سازمان در هفته بزرگداشت بسیج دانست‌.

یکم تا هفتم  آذر ماه  به عنوان هفته بزرگداشت بسیج نامگذاری شده است.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا