یزدفردا: مسابقه بزرگ کتابخوانی "تور تورنتو" روایت زندگی شهید حادثه پرواز اوکراین ، امیرحسین قربانی بهابادی در یزد آغاز شد.

به گزارش یزدفردا به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد؛ آیین رونمایی از پوستر مسابقه کتابخوانی تور تورنتو همزمان با سالگرد شهادت دانشجوی شهید امیرحسین قربانی بر سر خاک پاک این شهید در گلزار شهدای بهاباد برگزار شد.

حجت الاسلام مجتبی صداقت، معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حادثه پرواز اوکراین به دلنوشته های مادر  شهید امیرحسین قربانی در مورد فضائل اخلاقی این شهید اشاره و شهید قربانی را حجت شهدای پرواز اوکراین و افتخار کشور دانست.

گفتنی است کتاب تور تورنتو توسط نویسنده یزدی، محمد علی جعفری  به قلم تحریر درآمده و زندگینامه دانشجوی نخبه یزدی امیرحسین قربانی بهابادی را بیان میکند. 

علاقه مندان برای تهیه کتاب و شرکت در این مسابقه تا ۱۸ اسفندماه فرصت دارند  عدد ۱ را به شماره ۳٠٠٠۶۱۵۹ ارسال  و یا به کانال مسابقه در پیام رسان ایتا به نشانی monadi_ir@ مراجعه کنند.

لازم به ذکر است مسابقه کتابخوانی تور تورنتو به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، نهاد کتابخانه های استان و مجمع نویسندگان دارالعباده یزد همراه با جوایز نقدی ارزنده در حال برگزاری است.


  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا