کاروان دوچرخه‌سواری فدائیان ولایت بهاباد با بدرقه فرماندار ، مردم ومسئولان این شهرستان عازم مشهد مقدس شد.

حسن فلاح مدیر کاروان دوچرخه سواری فدائیان ولایت بهاباد در حاشیه اعزام این کاروان در گفت‌وگو با خبرنگار ما در بهاباد اظهار داشت: این کاروان برای دوازدهمین سال متوالی با شرکت  30 دوچرخه سوار مسیر 1000 کیلومتری بهاباد تا مشهد مقدس را به مدت 10 روز رکاب می‌زنند و به زیارت قبر منور و نورانی هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت مشرف می‌شوند.

فلاح هدف از این سفر معنوی را ایجا نشاط و شادابی و تندرستی در بین شرکت کنندگان دانست و گفت: علاوه بر ایجاد نشاط و روحیه در بین شرکت‌کنندگان دوچرخه‌سوار این افراد در طول مسیر از فعالیت‌‍های فرهنگی نیز بهره‌مند می‌شوند.

کاروان دوچرخه سواری فدائیان ولایت شهرستان بهاباد پس از ادای احترام به ساحت مقدس شهدای گمنام  وشهدای شهرستان بهاباد حرکت خود را از شهرستان بهاباد به طرف بارگاه ملکوتی و منور هشتمین کوکب آسمان ولایت و امامت حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا(ع) آغاز کردند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه افراد بسیار زیادی تمایل به حضور در این کاروان داشتند گفت: کم سن ترین شرکت کننده این کاروان با13 سال سن و مسن‌ترین شرکت کننده کاروان با 70 سال سن این کاروان را تا مشهد مقدس همراهی می‌کنند.

این کاروان پس از عبور ازشهرهای طبس ، بشروئیه ، فردوس ، گناباد وتربت حیدریه به مشهد مقدس خواهد رسید .

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 


  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا