یزدفردا: مناسبت هفته دفاع مقدس، فیلم‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و منطقه چهار شهرداری در پارک بزرگ آزادشهر، پخش شد.

به گزارش یزدفردا: یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین فعالیت‌های شصت‌گانه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، تولید و نمایش فیلم است، که به همت کانون پرورش فکری استان، همزمان با هفته دفاع مقدس، تعدادی از فیلم‌ها و انیمیشن‌ها، در پارک بزرگ آزادشهر به نمایش در آمد.

فیلم کوتاه "کفش‌های من" کاری از مرکز شماره ۲ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان میبد، "انیمیشن کلاغ پَر" کاری از مرکز شماره ۴ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آزادشهر یزد‌، انیمیشن عروسکی "ربات و کشاورز" به کارگردانی عبدالله علیمراد و نیز فیلم سینمایی "یدو" با موضوع جنگ تحمیلی، پخش شد و مورد استقبال خانواده‌ها و کودکان ونوجوانان آزادشهری قرار گرفت.

از دیگر برنامه‌ها، خوانندگی سید مجید وزیری از خوانندگان جوان و خوش صدای یزدی و ارتباط تلفنی با محمد رضا کریمی صارمی معاون تولید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور بود که وی پیرامون تولید و اکران فیلم‌های کودک و نوجوان، فیلم‌های پخش شده در این برنامه به ویژه فیلم سینمایی "یدو" برترین فیلم سی و نهمین جشنواره فجر که سیمرغ بلورین جشنواره را از آن خود کرده است، توضیحاتی داد و مردم استان یزد را به دیدن فیلم خوش ساخت "بچه زرنگ" از تولیدات جدید کانون پرورش فکری، که از ۵ مهر ۱۴۰۲ در سینماهای سراسر کشور اکران می‌شود، دعوت کرد.

گفتنی است در این برنامه مصطفی زارع‌زاده معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و سیده عالیه قوامی مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد، حضور داشتند.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا