یزدفردا: دومین شو سواره زیبایی اسب با شرکت ۶۵ رأس اسب در مجتمع سوارکاری گردفرامرزشهر شاهدیه یزد برگزار شد.

به گزارش یزدفردا: این همایش شب گذشته به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس با حضور سوارکارانی از مناطق مختلف کشور و استان برگزار و در پایان از برترین‌ها با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

«سید مهدی حسینی» دبیر اجرایی این همایش گفت: این شو سواره دومین شو سواره زیبایی اسب شاهدیه است که بمناسبت هفته دفاع مقدس و یادمان شهدای شهر شاهدیه برگزار شد و در آن تعداد ۶۵ اسب از شهرهای شاهدیه، یزد، زارچ، اشکذر، اردکان، میبد، تفت ، انار و رفسنجان و اقلید حضور داشتند.

وی افزود: این همایش‌ها علیرغم وجود تعداد زیادی اسب در منطقه شاهدیه، عمدتاً با هزینه شخصی برگزار می‌شود لذا از مسئولان درخواست داریم در این زمینه مساعدت داشته باشند.

حسینی با اشاره به استقبال خوب مردم و ورزشکاران از این برنامه، حمایت مسئولان به ویژه ورزش و جوانان که متاسفانه در شهر شاهدیه حضور کمتری داشته و حتی نمایندگی نیز ندارد را خواستار شد.

«سید علی میرنژاد» شهردار شاهدیه نیز در این همایش گفت: ورزش یکی از تاکیدات دینی در زندگی ماست و انسانهایی که ورزش می‌کنند، همواره زندگی شادتری دارند.

وی با بیان این که ورزش مفرح سوارکاری یکی از ورزشهایی است که در دین ما نیز مورد تاکید بزرگان قرار دارد، ابراز امیدواری کرد با توجه به پتانسیل‌هایی که در شهر شاهدیه وجود دارد شاهد حمایت بیشتر مسئولان باشیم.

گفتنی است؛ در حاشیه این همایش که با حضور تعداد زیادی از اقشار مختلف مردم برگزار شد، از «محمد علی اعتدال» پیشکسوت سوارکاری شهر شاهدیه و تعدادی از فعالین این عرصه از محلات گردفرامرز، ابرندآباد و نصرت آباد شهر شاهدیه نیز تجلیل شد.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا