شایعاتی درباره آیفون 7

 به گزارش واحد دریافت خبر پایگاه خبری یزدفردا "اگر چه هنوز هیچ اطلاع رسانی رسمی در مورد ویژگی‌های مدل بعدی آیفون به عمل نیامده، اما بازار شایعات در این زمینه داغ است.

شایعاتی درباره آیفون 7

گفته می‌شود اپل برای عقب نماندن از رقبا قصد دارد امکانات زیادی را به این گوشی بیفزاید و لذا باید در انتظار به بازار آمدن یک محصول انقلابی باشیم.

یکی از شایعات این است که اپل قصد دارد از آلیاژ فلزی که برای استفاده در ساعت اپل ابداع کرده در گوشی هوشمند جدیدش استفاده کند.

بنابراین بدنه آیفون جدید تا 60 درصد مستحکم تر از آیفون فعلی است. همچنین نمایشگر ضد خش مقاوم تازه‌ای برای آیفون 7 در نظر گرفته شده است.

همچنین بسیاری از قابلیت‌های آیفون 7 از طریق خدمات Force Touch قابل دسترس خواهد بود.

با این کار استفاده از دست و لمس نمایشگر برای اجرای برنامه‌ها و خدمات مختلف به حداقل می‌رسد.

حتی ممکن است تنها دکمه موجود در گوشی آیفون هم به همین علت حذف شود و این گوشی تنها شامل یک نمایشگر بزرگ باشد.

به همین منظور حسگرهایی به آیفون اضافه می‌شود که با درک تفاوت میزان فشار وارده به نمایشگر گوشی اجرای فرامین متفاوتی را ممکن می‌کنند.

این احتمال وجود دارد که آیفون 7 با دو نمایشگر 4.7 و 5.5 اینچی عرضه شود.

برخی منابع خبری می‌گویند آیفون 7 با دو گیگابایت رم عرضه شده و پردازنده A9 با همکاری سامسونگ در آن نصب خواهد شد.

نازک‌ترین آیفون تولید شده توسط اپل

 

شاید تعجب کنید که چرا باید مقاله‌ای در مورد آیفون 7 اپل را حالا بخوانید در حالی که هنوز آیفون 6S هنوز به صورت رسمی رونمایی نشده و حتی هنوز یک سال کامل به معرفی نسخه 7 گوشی‌هوشمند محبوب اپل مانده است؟ در ادامه با ما باشید تا علت آن را متوجه شوید.

نازک‌ترین آیفون تولید شده توسط اپل
دلیل این مسئله این است که یکی از تحلیلگران خوب و با سابقه شرکت اپل در جمع سرمایه‌گذاران اعلام کرده که آیفون 7 با ضخامتی بین 6 تا 6.5 میلی‌متر، احتمالاً باریک‌ترین آیفونی باشد که تاکنون توسط اپل ساخته شده است.

 

این پیش‌بینی را مینگ‌چی‌کو تحلیل‌گر موسسه KGI Securities انجام داده و گفته که آیفون 7 ضخامتی به اندازه آیپد ایر 2 و آیپادتاچ خواهد داشت که هر دوی این دستگاه‌ها، 6.1 میلی‌متر ضخامت دارند.

در حال حاضر آیفون 6، ضخامت 6.9 میلی‌متری‌ دارد و این در حالی است که آیفون جدید اپل با توجه به استفاده این شرکت از آلومینیوم سری 7000 در بدنه آن، انتظار می‌رود ضخامتی بیش از 7 میلی‌متر داشته باشد.

بر همین اساس و آنچه که در مورد بدنه آیفون جدید در گزارشات گذشته شنیده‌ایم و از طرف دیگر زمان زیادی هم تا رونمایی اپل از آیفون 7 مانده است، پیش‌بینی این تحلیل‌‌گر تا حدودی در هاله‌ای از ابهام است.

  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا