یزدفردا "سفر یک‌روزه فرماندارمیبد به قم نشستی را با حضور حضرت آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکترانوشیروان محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی کشور، دکتر حمیدرضا خرم خورشید رئیس دانشگاه علوم بهزیستی کشور رقم زد که در آن سازوکارها و راه‌های ارتقاء مرکز ژنتیک میبد در ابعاد مختلف یک‌بار دیگر تبین شد.

  به گزارش واحد دریافت پایگاه خبری یزدفردا "فرماندارمیبد در این دیدار که معاونین سازمان بهزیستی و رئیس بهزیستی استان هم حضور داشتند؛ با تقدیر از توجه ویژه سازمان بهزیستی در تخصیص اعتبار مناسب در تأمین دستگاه سکونسر مرکز تحقیقات ژنتیک میبد گفت: امیدواریم با ادامه حمایت‌های سازمان بهزیستی بتوانیم فعالیت‌های مرکز تحقیقات ژنتیک میبد را در حوزه‌های مختلف روزبه‌روز رونق ببخشیم.

حسین فلاح از انعقاد تفاهم‌نامه‌ای بین دانشگاه علوم بهزیستی و شهرستان میبد خبر داد و گفت: با این تفاهم‌نامه، اقدامات خوبی را در جهت تقویت مرکز ژنتیک میبد در آینده شاهد خواهیم بود.

فلاح با اشاره به دو درخواست دیگر خود از دکتر محسنی بندپی رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: این درخواست‌ها هم به‌صورت کتبی به رئیس سازمان بهزیستی تقدیم شد که بعد از ارائه گزارش جامع از سوی دکتر عفتی رئیس بهزیستی استان در این دو زمینه هم شاهد تخصیص اعتبارات خوبی به شهرستان خواهیم بود.

وی با اشاره به اعتبارات استانی هم گفت: هرچند اعتبارات استانی برای سازمان بهزیستی استان قابل‌توجه نبود اما با عنایت دکتر محسنی بندپی و دکتر عفتی در این دو پروژه تخصیص‌های خوبی به میبد داده خواهد شد که امیدواریم قدم‌های مثبت و ارزشمندی را در این راستا بردارند.

فرماندارمیبد در ادامه از همراهی آیت‌الله اعرافی در حل بسیاری از مشکلات شهرستان در بیرون از استان قدردانی کرد و افزود: همراهی حضرت آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد در حل مسائل میبد باوجود همه دغدغه‌هایی که دارد ستودنی است و تابه‌حال آثار و برکات فراوانی را در حوزه‌های مختلف داشته است.

در حاشیه این جلسه پیشنهاد رئیس دانشگاه علوم بهزیستی کشور مبنی بر عضویت حضرت آیت‌الله اعرافی در هیئت‌امنای دانشگاه علوم بهزیستی کشور مطرح و مورد تأیید و موافقت آیت‌الله اعرافی قرار گرفت.


  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا