یزدفردا:یک میلیون تومان تغییر قیمت نتیجه نهایت تلاش بازار خودرو برای کاهش قیمت قیمت‌هاست. امروز سمند، پژو ۴۰۵ و پژو ۲۰۶ در بین محصولات ایران خودرو و پراید و ساینا در بین محصولات سایپا با کاهش قیمت جزئی روبرو هستند، اما زیاد نمی‌توان روی این کاهش قیمت قطره‌چکانی حساب باز کرد. از طرف دیگر قیمت انواع MVM از سری محصولات مدیران خودرو تغییری نسبت به روز کاری قبل ندارد و قیمت انواع جک از سری محصولات کرمان‌موتور تا حدودی کاهش پیدا کرده است.  
 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه ۲۶ مرداد ۹۸

محصولات ایران خودرو بعد از مدت‌ها به کاهش قیمت روی آورده‌اند، البته نه آنقدری که تاثیری در بازار خودرو بگذارد. چراکه قیمت‌ها نهایتا یک میلیون تومان تغییر کرده است. طوری که امروز پژو ۴۰۵ GLX در بازار ۳۰۰ هزار تومان ارزان شده و با قیمت ۷۴ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. مدل دوگانه‌سوز کاهش قیمت بیشتری را تجربه کرده. قیمت روز پژو ۴۰۵ GLX حدود ۵۰۰ هزار تومان کمتر از پنجشنبه هفته گذشته است و امروز این خودرو با قیمت ۷۶ میلیون تومان در بازار فروخته می‌شود. بیشترین کاهش قیمت امروز در بین محصولات ایران خودرو به نام پژو ۴۰۵ SLX ثبت شده. چراکه این محصول امروز در بازارر حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و به ۸۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با کاهش قیمت ناچیز ۳۰۰ هزار تومانی روبرو است. طوری که امروز برای خرید پژو ۲۰۶ تیپ ۲ باید رقمی حدود ۸۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان هزینه کرد. دیگر مدل‌های پژو ۲۰۶ در بازار بویی از کاهش قیمت نبرده‌اند. طوری که شاهد هیچ تغییری در قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار نیستیم. امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مثل هفته گذشته با قیمت ۹۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود که تقریبا ۱۹ میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است. از طرف دیگر قیمت روز پژو ۲۰۶ صندوق‌دار در بازار ۹۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است که تغییری نسبت به هفته گذشته ندارد.  

سمند EF۷ امروز هیچ تغییر قیمتی در بازار ندارد و همچنان ۸۹ میلیون تومان فروخته می‌شود. در طرف مقابل سمند LX کمی فتیله را پایین کشیده و با کاهش ناچیز ۳۰۰ هزار تومانی به ۷۷ میلیون تومان رسیده است. امروز وضعیت رانا و پژو پارس مشابه سمند EF۷ است. چراکه این محصولات هم تغییر چندانی نکرده‌اند. امروز پژو پارس مثل هفته گذشته با قیمت ۹۶ میلیون تومان فروخته می‌شود و رانا ۷۸ میلیون تومان است.
 
دنا امروز نه‌تن‌ها کاهش قیمت ندارد، بلکه شاهد افزایش یک میلیون تومانی قیمت این محصول هستیم. طوری که دنا معمولی تیپ ۲ که هفته پیش ۱۱۵ میلیون تومان بود، امروز با قیمت ۱۱۶ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. دنا پلاس توربو امروز افزایش قیمت ندارد، اما همچنان حدود دو برابر قیمت مصوب کارخانه فروخته می‌شود.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه ۲۶ مرداد ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان
۵۳,۵۰۰,۰۰۰
۵۳,۵۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۷۷,۰۰۰,۰۰۰
۷۷,۳۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۸۹,۰۰۰,۰۰۰
۸۹,۰۰۰,۰۰۰
 حاشیه بازار
پژو GLX 405
۷۴,۰۰۰,۰۰۰
۷۴,۳۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۷۶,۰۰۰,۰۰۰
۷۶,۵۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۸۳,۵۰۰,۰۰۰
۸۴,۷۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۹۶,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۸۲,۳۰۰,۰۰۰
۸۲,۶۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۹۷,۷۰۰,۰۰۰
۹۷,۷۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار
۹۷,۵۰۰,۰۰۰
۹۷,۵۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۷۸,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2
۱۱۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۶,۰۰۰,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰
۸۹,۹۰۰,۰۰۰
پژو 207 دنده‌ای
۱۲۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۱,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
۱۶۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۲,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30 تیپ 2
۱۳۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۳۳,۰۰۰,۰۰۰
۷۶,۵۰۰,۰۰۰
 

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز شنبه ۲۶ مرداد ۹۸

امروز محصولات سایپا رفتار متفاتی دارند. یکی ارزان شده و دیگری گران، اما تغییرات قیمت نهایتا ۴۰۰ هزار تومان است و می‌توان نتیجه گرفت اتفاق خاصی در مورد قیمت روز محصولات سایپا در بازار خودرو‌های داخلی نیافتاده. طوری که امروز تیبا صندوق‌دار در بازار بدون تفاوت نسبت به پنجشنبه هفته پیش ۵۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. از طرف دیگر  تیبا ۲ امروز حوس افزایش قیمت کرده و ۳۰۰ هزار تومان بالا رفته است. طوری که قیمت روز تیبا ۲ به ۵۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده. در طرف مقابل ساینا با کاهش قیمت ۴۰۰ هزار تومانی، امروز در بازار ۵۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.  
 
قیمت روز پراید امروز شنبه ۲۶ مرداد ۹۸
امروز پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ با کاهش ناچیز ۲۰۰ هزار تومانی به ۴۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده تا کمی فاصله خود از مرز ۵۰ میلیون تومان را بیشتر کند. از طرف دیگر پراید ۱۳۱ و پراید وانت سر جایشان ایستاده‌اند و علاقه‌ای به کاهش قیمت نشان نمی‌دهند. طوری که قیمت روز پراید سایپا ۱۳۱ در بازار ۴۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است و تقریبا هفت میلیون با قیمت مصوب کارخانه اختلاف دارد. همچنین قیمت روز پراید وانت حدود چهار میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه و ۴۴ میلیون تومان است.
 
قیمت روز محصولات سایپا امروز شنبه ۲۶ مرداد ۹۸ مطابق جدول زیر است:
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۴۸,۶۰۰,۰۰۰
۴۸,۸۰۰,۰۰۰
۳۹,۶۸۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۴۴,۲۰۰,۰۰۰
۴۴,۲۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۴۴,۰۰۰,۰۰۰
۴۴,۰۰۰,۰۰۰
۴۰,۲۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۵۱,۶۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۰,۰۰۰
۴۲,۷۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۵۷,۷۰۰,۰۰۰
۵۷,۴۰۰,۰۰۰
۵۰,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۵۶,۸۰۰,۰۰۰
۵۷,۲۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه ۲۶ مرداد ۹۸

قیمت انواع MVM از سری محصولات مدیران خودرو، بعد از کاهش قیمت عجیبی که روز گذشته برایشان اتفاق افتاد، امروز به آرامش رسیده و دیگر خبری از کاهش قیمت نیست. طوری که MVM ۳۱۵ هاچ‌بک بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده و در بازار با قیمت ۱۱۵ میلیون تومان فروخته می‌شود. به طرز جالبی قیمت‌هایی که کارخانه مدیران خودرو برای محصولاتش در نظر می‌گیرد، بالاتر از قیمت کف بازار است. مثلا همین MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در کارخانه ۱۴۰ میلیون تومان قیمت دارد. MVM X۲۲ اتوماتیک در بازار ۱۸۵ میلیون تومان فروخته می‌شود، اما کارخانه روی رقم ۱۹۵ میلیون تومان اصرار می‌کند. اختلاف قیمت بازار و کارخانه برای MVM X۲۲ دنده‌ای بیشتر است. طوری که می‌توان این ماشین را در بازار حدود ۱۴۴ میلیون تومان به صورت نقدی خرید، اما کارخانه آن را ۱۶۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می‌فروشد. این اختلاف قیمت در مورد MVM X۳۳ به اوج خود می‌رسد. با اینکه فعالان بازار خودرو قیمت روز MVM X۳۳ را ۲۰۳ میلیون تومان در نظر می‌گیرند، کارخانه قیمت این محصول را ۳۳ میلیون بالاتر یعنی ۲۳۶ میلیون تومان در نظر می‌گیرد.
 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه ۲۶ مرداد ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت روز بازار (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
MVM ۳۱۵ هاچ‌بک
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ دنده‌ای
۱۴۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ اتوماتیک
۱۸۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۳۳
۲۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

 

قیمت محصولات کرمان موتور امروز شنبه ۲۶ مرداد ۹۸

امروز قیمت انواع جک سری S در بازار با کاهش مواجه شده. طوری که جک S۵ اتوماتیک امروز در بازار دو میلیون تومان ارزش خود را از دست داده و به ۲۷۴ میلیون تومان رسیده است. همچنین جک S۳ اتوماتیک یک میلیون ارزان شده و ۱۸۷ میلیون تومان فروخته می‌شود. باید توجه داشت که قیمت مصوب کارخانه برای این محصولات بین ۲۰ تا ۲۵ میلیون تومان بالاتر از قیمت بازار در نظر گرفته می‌شود. در طرف مقابل جک J۴ تغییر قیمت خاصی نسبت به هفته گذشته ندارد و همچنان در بازار با قیمت ۱۴۶ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.  
 
قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز شنبه ۲۶ مرداد ۹۸ مطابق جدول زیر است:
نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۴۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۱۸۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۸۸,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۲۷۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۷۶,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰
  • نویسنده : یزد فردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا