یزدفردا: روز، روز گرانی است. سایپا و ایران خودرو نمی‌شناسد. خودروهای این دو شرکت طوری در افزایش قیمت از هم سبقت می‌گیرند که انگار خریداران توانایی پرداخت این ارقام نجومی را دارند. با اینکه گزارشات از بازار خودرو حاکی از رکورد و نبود مشتری در این بازار است، خودروها همچنان به افزایش قیمت خود ادامه می‌دهند. طوری که خودروهای سایپا امروز اغلب با افزایش 300هزار تومان روبرو هستند و محصولات ایران خودرو تا دو میلیون تومان گران شده‌اند. 

 

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز یکشنبه ۱۴ مهر ۹۸

روند افزایش قیمت خودرو‌های سایپا که دیروز موقتا متوقف شده بود، امروز دوباره از سر گرفته شده و شاهد افزایش قیمت در بین محصولات این شرکت هستیم. طوری که تیبا صندوق‌دار امروز در بازار حدود ۳۰۰ هزار تومان گران شده و به ۴۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است. تیبا ۲ وضعیت مشابهی دارد و با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی روبرو است. قیمت روز تیبا ۲ در حال حاضر حدود ۵۴ میلیون تومان است. از طرف دیگر ساینا امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده و در بازار با قیمت ۵۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. کوییک دنده‌ای وضعیت مشابهی را با ساینا تجربه می‌کند و روی قیمت ۶۲ میلیون تومان قرار دارد. قیمت مصوب کارخانه برای این محصول حدود ۸۰۰ هزار تومان ارزان‌تر و حدود ۶۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

قیمت روز پراید امروز یکشنبه ۱۴ مهر ۹۸

به گزارش فرارو امروز پراید هاچ‌بک دوباره ساز گرانی را کوک کرده و با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی به ۴۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده و فاصله خود با کانال ۵۰ میلیونی رو کاهش داده است. وانت پراید هم به همین اندازه گران شده و قیمت آن حدود ۳۰۰ هزار تومان بالا رفته است. قیمت روز پراید وانت در حال حاضر ۴۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است. در طرف مقابل پراید سایپا ۱۳۱ امروز در بازار بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده و حدود ۴۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. 

قیمت روز محصولات سایپا امروز یکشنبه ۱۴ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۴۶,۹۰۰,۰۰۰
۴۶,۶۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
 ۴۱,۷۰۰,۰۰۰
۴۱,۷۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۴۳,۷۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
 ۴۹,۳۰۰,۰۰۰
۴۹,۰۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۵۴,۰۰۰,۰۰۰
۵۳,۷۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
 ۵۴,۲۰۰,۰۰۰
۵۴,۲۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای
 ۶۲,۰۰۰,۰۰۰
۶۲,۰۰۰,۰۰۰
۶۱,۲۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز یکشنبه ۱۴ مهر ۹۸

محصولات ایران خودرو امروز همگام با سایپا در مدار گرانی افتاده‌اند و به روند افزایش قیمتی که موقتا متوقف شده بود، ادامه می‌دهند. طوری که قیمت این خودرو‌ها در بازار تا دو میلیون تومان افزایش پیدا کرده و تنها چند مورد سر جایشان ثابت مانده‌اند. برای مثال امروز سمند LX در بازار با افزایش قیمت ۳۰۰ هزار تومانی روبرو است و به ۷۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. در طرف مقابل سمند EF۷ سر جایش ایستاده و مثل روز گذشته با قیمت ۸۲ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

به گزارش فرارو پژو ۴۰۵ جزو محصولات پیشتاز ایران خودرو در گرانی است. طوری که پژو ۴۰۵ GLX امروز در بازار حدود ۹۰۰ هزار تومان گران شده و به ۷۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است. افزایش قیمت پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز بیشتر از این حرف‌هاست. قیمت این محصول با صعود یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی تا ۷۷ میلیون تومان بالا رفته است. پژو ۴۰۵ SLX رفتار آرام‌تری در بازار از خود نشان می‌دهد. این محصول امروز حدود ۱۰۰ هزار تومان گران شده و با قیمت ۸۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.  

انواع مدل‌های پژو ۲۰۶ امروز ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌ها را بالا برده‌اند. طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در بازار به ۷۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. این افزایش ۵۰۰ هزار تومانی باعث شده پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در بازار با قیمت ۹۳ میلیون تومان معامله شود و قیمت روز پژو ۲۰۶ صندوق‌دار به ۹۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان برسد.

پژو پارس امروز همگام با دیگر محصولات ایران خودرو حدود ۵۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده و روی نرخ ۹۱ میلیون تومان ایستاده است. رانا هم وضعیت مشابهی دارد و امروز با افزایش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی، به ۷۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.  

دنا نه‌تن‌ها از قاعده افزایش قیمت امروز مستثنی نیست، بلکه بیشترین گرانی را در بین محصولات ایران خودرو به نام خود ثبت کرده است. امروز دنا پلاس با وجود اینکه همچنان تولید آن ادامه دارد و هر هفته در طرح‌های فروش فوری ایران خودرو به مشتریان عرضه می‌شود، با افزایش قیمت یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی روبرو شده و به حدود ۱۲۳ میلیون تومان رسیده است. دنا معمولی تیپ ۲ با افزایش قیمت دو میلیون تومانی، سرآمد گرانی در بین محصولات ایران خودرو است و قیمت آن امروز به ۱۱۱ میلیون تومان رسیده. در طرف مقابل دنا پلاس توربو سرجایش متوقف شده و مثل روز گذشته با قیمت ۱۶۳ میلیون تومان فروخته می‌شود.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز یکشنبه ۱۴ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۵۲,۸۰۰,۰۰۰
۵۲,۸۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۷۳,۷۰۰,۰۰۰
۷۳,۴۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۸۲,۰۰۰,۰۰۰
۸۲,۰۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۷۲,۷۰۰,۰۰۰
۷۱,۸۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
 ۷۷,۰۰۰,۰۰۰
۷۵,۶۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
 ۸۰,۳۰۰,۰۰۰
۸۰,۲۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
 ۹۱,۰۰۰,۰۰۰
۹۰,۵۰۰,۰۰۰ 
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
 ۷۷,۵۰۰,۰۰۰
۷۷,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
 ۹۳,۰۰۰,۰۰۰
 ۹۲,۵۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار
 ۹۳,۱۰۰,۰۰۰
۹۲,۶۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
 ۷۵,۵۰۰,۰۰۰
۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2
 ۱۱۱,۰۰۰,۰۰۰
 ۱۰۹,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
دنا پلاس تیپ 1
 ۱۲۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۰,۵۰۰,۰۰۰ 
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۶۳,۰۰۰,۰۰۰ 
 ۱۶۳,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 207 دنده‌ای
۱۱۹,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۱۷,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
 ۱۵۷,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۵۶,۰۰۰,۰۰۰ 
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30 تیپ 2
 ۱۳۱,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۳۱,۰۰۰,۰۰۰ 
۷۶,۵۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز یکشنبه ۱۴ مهر ۹۸

محصولات مدیران خودرو امروز هم مثل روز‌های گذشته سر جایشان ثابت ایستاده‌اند. قیمت روز MVM X33 در بازار حدود ۲۱۵ میلیون تومان قیمت دارد و تقریبا ۲۱ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. به طور کلی مدیران خودرو قیمت محصولاتش را بالاتر از بازار در نظر می‌گیرد و این مورد محدود به MVM X33 نیست. برای مثال MVM X22 دنده‌ای در بازار همچنان ۱۵۲ میلیون تومان است و حدود ۱۰ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. MVM X22 اتوماتیک هم وضعیت مشابهی دارد و روی ۱۸۰ میلیون تومان ایستاده. باید توجه داشته باشید که شرکت مدیران خودرو قیمت این محصول را حدود ۱۵ میلیون تومان گران‌تر و حدود ۱۹۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. در آخر MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار همچنان ۱۲۰ میلیون تومان است و حدود ۲۰ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز یکشنبه ۱۴ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام 315 هاچ‌بک
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای
۱۵۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک
۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33
۲۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

قیمت محصولات کرمان موتور امروز یکشنبه ۱۴ مهر ۹۸

قیمت انواع جک از سری محصولات کرمان موتور امروز در بازار رفتار دوگانه‌ای دارد. جک S۵ امروز سر جایش ثابت ایستاده و مثل روز گذشته با قیمت ۲۶۰ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود که حدود ۴۰ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه است. امروز جک S۳ مثل خودرو‌های سایپا و ایران خودرو روند افزایش قیمت در پیش گرفته و حدود یک میلیون تومان گران شده است. امروز این محصول در بازار با قیمت ۱۸۴ میلیون معامله می‌شود و اختلاف آن با قیمت کارخانه به ۲۶ میلیون تومان رسیده است. در طرف مقابل جک J۴ امروز با کاهش قیمت سه میلیونی در بازار روبرو شده و تا ۱۳۵ میلیون تومان پایین آمده است. باید توجه داشته باشید که قیمت مصوب این محصول در کارخانه ۱۵۰ میلیون تومان است. 

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز یکشنبه ۱۴ مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۳۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۳۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۱۸۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۸۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۲۶۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۶۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۹۹,۰۰۰,۰۰۰
 
 
 
  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا