دبیر اجرایی نخستین هنرواره ملی روایت جهاد گفت: مهلت ارسال آثار به این هنرواره ملی، تا پایان بهمن‌ تمدید شد.

یزدفردا: سیدمرتضی دارابی دبیر اجرایی نخستین هنرواره ملی روایت جهاد گفت: با توجه به استقبال چشمگیر هنرمندان برای ارسال آثار به دبیرخانه هنرواره بررسی‌های انجام شد تا مهلت ارسال آثار به این رویداد ملی تا پایان بهمن ماه تمدید شود.

او افزود: با توجه به مراجعه و حجم بیش از انتظار ارسال و بارگذاری آثار بر روی سایت روایت جهاد (www.rewayatjahad.com کمیته برگزاری هنرواره بستر دیگری را برای ارسال آثار نیز از طریق پیام رسان واتس آپ فراهم کرده است که هنرمندان و علاقه‌مندان به حضور در این هنرواره می‌توانند در صورت بروز خطا برای ارسال آثار بر روی سایت از طریق پیام رسان واتس‌آپ که شماره آن بر روی سایت بارگذاری شده است اقدام کنند.

دارابی به آثاری که حجم آن‌ها اجازه ارسال از طریق فضای مجازی و سایت را نمی‌دهد اشاره کرد و افزود: آثاری که حجم بالا دارند و امکان بارگذاری بر روی سایت و ارسال از طریق پیام رسان را ندارند باید به صورت فیزیکی به آدرس دبیرخانه به نشانی:تهران ـ خیابان سمیه نرسیده به حافظ حوزه هنری، طبقه پنجم معاونت راهبری استانها، دبیرخانه هنرواره ملی روایت جهاد با کدپستی: ۱۵۹۹۷۱۹۵۱۳ ارسال کنند.

دبیراجرایی هنرواره ملی روایت جهاد به معرفی دبیران هنری بخش‌های جشنواره اشاره کرد و گفت: با توجه به تعیین بخش‌های جشنواره، دبیر هنری هر بخش از جشنواره به عهده یک نفر خواهد بود که طی روز‌های آتی دبیران هنری این رویداد فرهنگی هنری نیز معرفی خواهند شد.

نخستین هنرواره ملی روایت جهاد ذیل قرارگاه مشترک جبهه مردمی انقلاب اسلامی در سازمان تبلیغات اسلامی و به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی و سایر نهاد‌ها برنامه‌ریزی و برگزار می‌شود.

هنرواره ملی «روایت جهاد» با موضوع مجاهدت‌های مردمی در عرصه مواسات و مبارزه با ویروس کرونا دربخش‌های هنر‌های تصویری شامل: فیلم کوتاه، نماهنگ، کلیپ، مستند، انیمیشن ـ بخش موسیقی شامل: ترانه، سرود ویدئوموزیک ـ بخش شعر و داستان شامل: داستان، داستان کوتاه، شعر سنتی ـ کلاسیک ـ سپید ـ بخش تجسمی شامل: عکس، نقاشی، گرافیک، کاریکاتور، تصویرسازی و بخش رسانه شامل: گزارش‌های خبری، خبر‌های تحلیلی مکتوب و تصویری و عکس خبری آماده دریافت آثار همه علاقه‌مندان است.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا سی‌اُم بهمن‌ماه ازطریق پایگاه www.revayatjahad.com و یا به شماره ۰۹۱۲۳۷۷۴۲۹۵ از طریق پیام رسان واتس آپ ارسال کنند.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا