مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد با اهداء لوح تقدیری از "محمدمهدی خانی‌زاده" فرماندار بهاباد جهت رسیدگی به امور محرومان و جذب 130 درصدی منابع تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی(ره) تجلیل نمود.

به گزارش یزدفردا: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد با اهداء لوح تقدیری از "محمدمهدی خانی‌زاده" فرماندار بهاباد جهت رسیدگی به امور محرومان و جذب 130 درصدی منابع تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی(ره) تجلیل نمود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد در حاشیه این مراسم گفت: سال گذشته از محل منابع اشتغالزایی که در قالب تبصره 16 قانون بودجه به شهرستان بهاباد اختصاص یافته بود، 130 درصد اعتبارات جذب شده است؛ باتوجه به عملکرد خوب در این زمینه در نظر داریم امسال اعتبارات بیشتری به این شهرستان اختصاص دهیم.

"محمد شجاعان" در بخشی از این تقدیرنامه آورده است: به پاس اهتمام متقین و مستمر و مدیریت ارزنده جنابعالی که با استفاده مطلوب از فرصت ها، گام های مؤثر و شایسته ای در راستای رسیدگی به امور محرومان و اشتغال مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ه) برداشته و همواره با همراهی های مؤثر با طرح های اشتغالزایی این نهاد مقدس موجب دلگرمی ولینعمتان مان شده اید، کمال تقدیر و سپاس را از جنابعالی دارم.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا