یزدفردا:

به گزارش یزدفردا به نقل از روابط عمومی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در مراسم معارفه علی عطایی مدیر باشگاه ورزشی  شرکت معدنی و صنعتی چادرملو که در سالن اجتماعات این شرکت با حضور معاونان و مدیران برگزار شد.

مهندس طاهر زاده مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با اشاره به نو پا بودن باشگاه ورزشی چادرملو گفت: برآنیم تا با اراده ای قوی گامی مستحکم در جهت ارتقای سطح ورزش بالاخص در استان یزد برداریم.

وی تاکید کرد: یکی از اهداف اصلی این باشگاه باید تلاش در جهت ایجاد کانون پرورش استعداد ها و تجلی و شکوفایی ظرفیت های نهفته جوانان و نوجوانان استان همراه با تعمیم فرهنگ ورزش باشد.

مدیر عامل چادرملو تصریح کرد: لازمه نیل به این اهداف، ایجاد بستر های مناسب در حد بالاترین استاندارد ها برای رشد و توسعه پایدار و ایجاد زیر ساختاهای مناسب است تا بتوان زمینه رشد و تعالی استعداد ها در تمامی رشته های ورزش منطقه را ارتقاء بخشیم.

وی با بیان اینکه حمایت از ورزش به نوعی سرمایه گذاری برای تربیت نسلی پویا و جامعه ای با نشاط  است که آنرا تکلیف خود می دانیم و برای تحقق آن در حد توان و ظرفیت خود تلاش خواهیم نمود تصریح کرد: در حال حاضر کاستی هایی در زیر ساخت های ورزش حرفه ای شهرستان اردکان و استان یزد وجود دارد که در صدد بهسازی  و ساخت اماکن مناسب هستیم اما تا به ثمر رسیدن این اقدامات از ظرفیت های موجود کشور برای آمادگی لازم در جهت حضور قدرتمند و در شأن مردم شریف و علاقمندان ورزش شهرستان اردکان و استان یزد و نام چادرملو، در رقابت های ورزشی کشور و بین المللی بهره خواهیم برد. 

بر اساس همین گزارش در ادامه این مراسم علی عطایی مدیر باشگاه ورزشی چادرملو ضمن تشکر از اعتماد هیات مدیره و مدیر عامل چادرملو به ایشان برای هدایت این باشگاه گفت: با همه تجربه و توان تلاش خواهیم کرد علاوه بر گسترش و احیای ورزش شهرستان اردکان و استان یزد با حرکت در مسیر استعداد یابی و توسعه زیر ساختها، زمینه های تقویت ورزش کارگری را نیز ارتقا بخشیم.

گفتنی است عطایی تا پیش از این انتصاب، معاون باشگاه پرسپولیس بود.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا