یزدفردا: معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد: همزمان با سفر‌های نوروزی و برای جلوگیری از تصادفات، مراکز فنی و کشیک در جاده‌ها افزایش یافته است.

به گزارش یزدفردا: حسین زاده با اشاره به استقبال مسافران از ناوگان اتوبوسی مسافربری گفت: برای جلوگیری از تصادف‌ها و اتفاق‌های جاده‌ای و افزایش ایمنی سفر‌های جاده‌ای در طول دوره طرح نوروزی، مراکز فنی با زمان و کشیک بیشتر، اتوبوس‌ها را از نظر معاینات فنی و با دقت بیشتری کنترل و نظارت می‌کنند.

وی افزود: در حال حاضر ۵۴ شرکت مسافربری با بیش از ۳۰۰ دستگاه ناوگان اتوبوس تحت پوشش شرکت‌های حمل و نقل مسافربری در امر خدمات رسانی به مسافرین محترم فعالیت می‌کنند.

حسین زاده اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده و اهمیت عملکرد مجتمع‌های بین راهی کارگروه ویژه‌ای به منظور نظارت، فعالیت خود را از دو ماه پیش آغاز کرده و در ایام نوروز به صورت روزانه فعالیت آن ادامه دارد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد ادامه داد: تلاش همه همکاران اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در راستای تحقق سفری ایمن و راحت برای مسافرین محترم است.

  • نویسنده : یزدفردا
  • منبع خبر : خبرگزاری فردا