پیام تسلیت معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد به مناسبت درگذشت معاون توسعه مدیریت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در پیامی درگذشت معاون توسعه مدیریت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد را تسلیت گفت.

20 شهریور 1398 - 12:49                          تعداد بازدید: 2794                          کد خبر : 153530

 به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، "محسن صادقیان" معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد در پیامی در گذشت "سعید برازنده مقدم" سرپرست سابق و معاون توسعه مدیریت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد را به خانواده وی تسلیت گفت.
متن پیام معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری بدین شرح است:
انالله و انا الیه راجعون
مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـت کـه همزمان با ایام محرم و سوگواری سرور و سالار شهیدان در ماتم از دست دادن دوست و همکار عزیزمان مهندس سعید برزانده مقدم بنشینیم. او را همیشه دوست داشتیم که با چشمانی مهربان و دست هایی گشاده، همیشه قلبش با مهری برادرانه برای ما می تپید.
درگذشت ایشان چنان سنگین و جانسوز است که به دشواری به باور می‌نشیند ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست از خداوند متعال می خواهیم او را در سایه رحمت جاویدان خود قرار دهد  و از درگاه خدا برای خانواده محترمشان صبر را مسئلت دارم.
گفتنی‌ست مرحوم برازنده مقدم روز دوشنبه ۱۸شهریور پس از تحمل یک دوره بیماری سخت به دیار باقی شتافت.


سایت خبری یزد فردا