زمان : 11 Aban 1398 - 13:16
شناسه : 155308
بازدید : 5384
محاکمه بوکسور حرفه‌ای که با مشت دختری را کشته بود محاکمه بوکسور حرفه‌ای که با مشت دختری را کشته بود

یزدفردا:بوکسور حرفه ای که دختر تحصیل کرده ای را پس از آشنایی در تلگرام با ضربات مشت به قتل رسانده بود به زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود.

 

صبح روز پنج شنبه نهم شهریور سال ۹۶ بود که عوامل شهرداری تهران کشف جسد زن جوانی را داخل رودخانه ای حوالی پل سیدخندان به مأموران پلیس خبر دادند و دقایقی بعد هم ماموران کلانتری ۱۲۰ سیدخندان راهی محل شدند.

 مأموران پلیس در محل حادثه با جسد زن جوانی که پتوپیچ شده بود در ته رودخانه روبه رو شدند که حکایت از این داشت آب رودخانه جسد را از محل دیگری به این مکان منتقل کرده است.

 همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی برای شناسایی و مشخص شدن علت مرگ، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران تحقیقات خود را درباره این حادثه آغاز کردند.

 در حالی که چند روزی از حادثه گذشته بود کارآگاهان دریافتند خانواده‌ای شهرستانی به کلانتری گاندی رفته و از گم شدن دختر جوانشان شکایت کرده اند.

این خانواده مدعی بودند دخترشان مهرنوش که مدرک فوق لیسانس فیزیک دارد قصد داشته برای ادامه تحصیل و گرفتن مدرک دکتری به خارج از کشور برود اما به خاطر هزینه آن تصمیم گرفته است مدتی در تهران کار کند و پس از فراهم کردن هزینه تحصیل به خارج از کشور مسافرت کند و الان هم چند روزی است به تلفن آنها جواب نمی دهد که نگرانش شده اند و برای پیدا کردن او به تهران آمده اند.

 این خانواده ادعا کردند تا چند روز قبل که تلفنی با مهرنوش در ارتباط بودند متوجه شدند او با مردی آشنا شده که قول داده برای گرفتن بورسیه خارج از کشور به او کمک کند. از آنجایی که مشخصات ظاهری مهرنوش با مشخصات جسد کشف شده در رودخانه شباهت زیادی داشت خانواده مهرنوش راهی پزشکی قانونی شدند و آنجا جسد دخترشان را شناسایی کردند.

 دستگیری بوکسور حرفه ای به اتهام قتل دختر جوان
بدین ترتیب پس از شناسایی جسد، مأموران در تحقیقات فنی به رد پای مرد بوکسوری به نام کمال رسیدند که آخرین بار با مهرنوش تماس داشت و در ادامه وی را به عنوان مظنون حادثه بازداشت کردند.

 در حالی که ماموران از خانه مرد بوکسور تلفن همراه مهر نوش را کشف کردند وی در بازجویی ها منکر آشنایی با مقتول شد و در ادعایی گفت که تلفن همراه وی را از دستفروشی خریده است.

 پس از این ماموران بازجویی های فنی خود را آغاز کردند تا اینکه در نهایت متهم پس از ۴۰ روز بازداشت لب به اعتراف گشود و به قتل دختر ۲۱ ساله اقرار کرد.

 وی گفت: من کارمند اداره دولتی هستیم و از دوران کودکی بوکس می رفتم و الان هم بوکسور حرفه ای هستم و مدال قهرمانی استانی هم دارم. مدتی قبل عضو گروه تلگرامی شدم که مدیر آن برای ماساژ درمانی ماساژور زن معرفی می کرد که از مدیر گروه خواستم ماساژوری برای خودم و همسرم که درد کمر دارد معرفی کند و او هم مقتول را به من معرفی کرد. روز حادثه مهرنوش را که تلفنی با هم حرف زده بودیم در نزدیکی خانه ام سوار خودروام کردم تا برای ماساژ به خانه ام ببرم.

 او در میانه راه گفت برای هر جلسه باید ۳۰۰ هزار تومان به او دستمزد بدهم که پشیمان شدم و از او خواستم از خودروام پیاده شود، اما مهرنوش شروع به داد و فریاد کرد و گفت به خاطر اینکه وقت او را گرفته ام باید مقداری از هزینه را به او پرداخت کنم، من قبول نکردم و تلاش کردم او را ساکت کنم که فایده ای نداشت و در نهایت عصبانی شدم و ۱۰ مشت به صورت و سرش زدم و بعد او بیهوش شد.

 ابتدا فکر کردم زنده است که آینه ماشین را کندم و جلوی دهانش قرار دادم اما وقتی دیدم آینه بخار نکرد فهمیدم او فوت کرده است.

 وی ادامه داد: خیلی ترسیده بودم و جسد را به داخل صندوق عقب منتقل کردم و چند ساعتی تا تاریکی هوا داخل خیابان ها دور دور زدم و گریه کردم و بعد به صورت مخفیانه جسد را داخل رودخانه‌ای در شمال تهران انداختم و به خانه ام برگشتم.

 همزمان با ادامه تحقیقات اولیای دم با حضور در دادسرای امور جنایی تهران برای قاتل درخواست قصاص دادند و قاضی غلامی، بازپرس شعبه سوم پس از تحقیقات تکمیلی کیفرخواست متهم را به جرم قتل عمد دختر جوان صادر کرد و پرونده متهم را برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاد.

 بنابراین متهم به زودی در یکی از شعب دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود.

 

منبع: برنا