زمان : 21 Aban 1398 - 16:16
شناسه : 155476
بازدید : 17618
مصدومیت کارگر بر اثر سقوط از ارتفاع در اردکان مصدومیت کارگر بر اثر سقوط از ارتفاع در اردکان کارگر شاغل در مجتمع فولاد اردکان بموجب سقوط از ارتفاع دچار مصدومیت شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ جواد کمال آبادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان با اعلام این خبر گفت: این حادثه عصر دیروز رخ داد که پس از اطلاع و استمداد, بلافاصله نجاتگران مستقر در  پایگاه بین شهری امامزاده سیدنور الدین به محل حادثه اعزام شدند.

کمال آبادی افزود: در این عملیات که از ساعت 15:17 آغاز و تا ساعت 17 به طول انجامید; نجاتگران هلال احمر اردکان پس از انجام اقدامات اولیه, آتل بندی و فیکس کردن مصدوم، وی را ابتدا از داخل حوضچه به سطح انتقال دادند و در ادامه نسبت به انتقال مصدوم به مرکز درمانی اردکان اقدام نمودند.

رییس جمعیت هلال احمر اردکان با اشاره به لزوم رعایت نکات ایمنی در حین کار توسط کارگران زحمتکش, بر آموزش آنان بویژه در حوزه مخاطرات محیط کار تاکید کرد.

ایشان در پایان با اشاره به اینکه کار در ارتفاع نیازمند تجهیزات تخصصی خاص است از کارفرمایان خواست تجهیزات ایمنی و تخصصی را برای پیشگیری از بروز اینگونه حوادث تامین نمایند.