زمان : 14 مرداد 1399 - 10:58
شناسه : 157981
بازدید : 3973
زندان باید کانون آموزش باشد نه کانون مجازات جانشین اداره زندان رفسنجان: زندان باید کانون آموزش باشد نه کانون مجازات محسنی گفت: دانشگاه باید کانون آموزش باشد نه کانون مجازات و متهم مانند شهروند عادی با مهارت از زندان خارج شود.

به گزارش رفسنجان فردا، جانشین اداره زندان رفسنجان تاکید کرد: زندان باید کانون آموزش باشد نه کانون مجازات و متهم مانند شهروند عادی با مهارت از زندان خارج شود.

وی از افزایش زندانیان اظهار تاسف کرد و گفت: تعداد زندانیان در رده سنی جوانان هستند و کسانی که باید در دانشگاه ها باشند در ردیف متهمان قرار میگیرند تاسف آور است.

محسنی ضمن شکایت از ازدیاد زندانی های رفسنجان و وضع موجود در کشور ، از شیوع ویروس کرونا یاد کرد و گفت: به دلیل عدم فاصله گذاری اجتماعی و تعداد زیاد زندانیان موجود در زندان رفسنجان، این مکان به شدت در خطر ابتلا به ویروس قرار دارد.

وی از مسئولین و خیرین شهر خواستار ایجاد زمینه های اشتغال بیشتر ، برگزاری کارگاه های کارآموزی و دفاتر کاریابی برای کاهش وقوع جرم شد و خاطر نشان کرد: پیشگیری از ابتلا به وقوع جرم مهم تر از زندانی کردن مجرمانی است که از بیکاری و‌ نادانی دست به کارهای خلاف میزنند.