زمان : 14 مرداد 1399 - 13:48
شناسه : 157982
بازدید : 2784
راه اندازی «خانه هلال» در بخش مرکزی شهرستان بهاباد راه اندازی «خانه هلال» در بخش مرکزی شهرستان بهاباد رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد از برگزاری جلسه هماهنگی راه اندازی خانه هلال در بخش مرکزی شهرستان بهاباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ در جلسه ای که به میزبانی بخشداری مرکزی بهاباد برگزار شد ، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان  و کارشناس این جمعیت، بخشدار و کارشناس فرمانداری  حضور داشتند.

رضاپور رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهاباد گفت: در این جلسه تمام ابعاد و جزئیات دستورالعمل و شیوه نامه راه اندازی و تأسیس خانه های هلال مورد بحث و بررسی قرار گرفت و برای عزیزان تشریح شد.

وی با بیان اینکه خانه های هلال به نوعی همانند یک هلال احمر کوچک درون یک روستا در حوزه های جوانان ، داوطلبان و امدادونجات به ارائه خدمات میپردازند؛ هدف کلی تأسیس خانه هلال را «جامعه محور سازی پاسخگویی به حوادث و ارتقاء فعالیت های داوطلبی و بشردوستانه» مطرح کرد.

حسین زینلی بخشدار مرکزی نیز ابراز کردند نهایت سعی و تلاش خود را در این راستا بکار خواهند گرفت و همکاری لازم را با این جمعیت خواهند داشت.

در این جلسه مقرر شد تا زیرساخت و اقدامات اولیه جهت راه اندازی خانه هلال با مشارکت جمعیت هلال احمر شهرستان  انجام شده تا به لطف خدا در هفته دولت سال جاری افتتاح  خانه هلال در شهرستان رقم بخورد.