زمان : 08 آبان 1399 - 10:30
شناسه : 161384
بازدید : 2901
ثبت رکورد ابتلای 17 نفر دیگر به کرونا ویروس در شهرستان بهاباد/ تقدیر از همکاری مردم و اصناف برای رعایت پروتکل های بهداشتی ثبت رکورد ابتلای 17 نفر دیگر به کرونا ویروس در شهرستان بهاباد/ تقدیر از همکاری مردم و اصناف برای رعایت پروتکل های بهداشتی فرماندار بهاباد ضمن تشکر از همت مردم برای اجرای پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی گفت: قطعاً رعایت این موارد باعث می شود تا انشاءا... در روزهای آینده شاهد کاهش آمار مبتلایان کرونا باشیم.

یزدفردا: فرماندار بهاباد با تشکر از همت مردم و اصناف برای اجرای پروتکل های بهداشتی گفت: طی 24 ساعت گذشته متاسفانه تست کرونای 17 نفر دیگر در شهرستان بهاباد مثبت اعلام شد و 21 نفر مشکوک به علائم کرونا به قرنطینه خانگی هدایت شدند.

"محمدمهدی خانی زاده" ضمن تشکر از همت مردم برای اجرای پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی گفت: قطعاً رعایت این موارد باعث می شود تا انشاءا... در روزهای آینده شاهد کاهش آمار مبتلایان کرونا باشیم و  امروز مراجعه به مراکز بهداشتی و درمانی با کاهش مواجه شد که نشان دهنده تاثیر رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم می باشد.

وی همچنین باتوجه به محدودیت های کرونایی اخیر برای اصناف شهرستان گفت: از همکاری اصناف و بازاریان که پروتکل های بهداشتی را رعایت کردند و مغازه خود را تعطیل کردند کمال تشکر و قدردانی را می نمایم.