زمان : 03 آذر 1399 - 19:17
شناسه : 161925
بازدید : 2944
دیدار مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد با مسئول بسیج دانش آموزی استان در آغازین روز هفته بسیج انجام پذیرفت؛ دیدار مدیرکل نوسازی مدارس استان یزد با مسئول بسیج دانش آموزی استان به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان یزد مدیرکل و معاونین اداره کل نوسازی مدارس استان با حجت الاسلام حمید قطبی مسئول بسیج دانش آموزی استان دیدار و گفتگو کردند.

در این جلسه که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد حجت الاسلام قطبی مسئول بسیج دانش آموزی استان ضمن اشاره به جایگاه بسیج دانش آموزی این موضوع را بیان نمود سازمان بسیج همواره و در تمام شرایط این آمادگی را دارد تا با کمک به کلیه ادارات و نهادهای دولتی و خصوصی ضمن خدمت رسانی به عموم مردم، ظرفیت بالقوه خویش را در اختیار کلیه سازمان ها و ادارات قرار دهد.

در ادامه مهندس ذاکر مدیرکل نوسازی مدارس استان ضمن تبریک هفته بسیج به همه بسیجان ابراز امیدواری کرد همه ما در هر پست و مقامی که هستیم بتوانیم مانند یک بسیجی در خدمت مردم باشیم.

مدیرکل نوسازی مدارس استان در این جلسه با اشاره به اینکه تعامل دستگاه‌ها با سازمان بسیج در راستای پیشبرد اهداف آن دستگاه نقش مؤثری دارد، عنوان کرد: با توجه به همکاری‌های قبلی ایجادشده در سال‌های پیش در نظر داریم امسال نیز با برنامه‌ریزی مناسب این تعاملات با مجموعه سازمان بسیج بخصوص سازمان بسیج دانش آموری در سال جاری افزایش یابد.

در پایان جلسه مقرر گردید با توجه به توانایی و امکاناتی که بسیج دانش آموزی در اختیار دارد آن دسته از اقداماتی که از طرف نوسازی مدارس می توان به بسیج دانش آموزی محول گردد شناسایی و توسط بسیج انجام گیرد.