زمان : 17 دی 1399 - 10:48
شناسه : 163499
بازدید : 5541
ساخت ۱۳۴ واحد در مرحله اول طرح اقدام ملی مسکن در ابرکوه ساخت ۱۳۴ واحد در مرحله اول طرح اقدام ملی مسکن در ابرکوه معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از برنامه ریزی برای ساخت ۱۳۴ واحد در فاز اول از طرح اقدام مسکن ملی در ابرکوه خبر داد.

یزدفردا: جواد حق شناس، معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: با توجه به اینکه ساخت مسکن در شهرستان‌ها برعهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرار گرفته است، در شش شهرستان استان یزد کار‌های برنامه ریزی این طرح انجام شد، از جمله در ابرکوه یه پروژه ۵۰۰ واحدی که در فاز اول ساخت ۱۳۴ واحد مسکونی در دستور کار قرار گرفت.

او افزود: از جمله مزیت این طرح در شهرستان ابرکوه، ویلایی و یک طبقه بودن منازل در زمین شخصی است که از این لحاظ مطابق سلیقه و فرهنگ مسکن و ساکنین این شهرستان است.

حق شناس اضافه کرد: در این طرح وام ۱۰۰ میلیونی با نرخ ۱۸ درصد برای متقاضیان در نظر گرفته شده است.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ادامه داد: در برخی شهرستان‌ها بصورت محدود متقاضیان پیش از تعداد زمینی که ما داشتیم پول پرداخت کردند که این امکان فراهم شد تا متقاضیان درصورت تمایل پول خود را برداشت کنند، یا اینکه پول خود را نزد بانک سپرده داشته باشند که در هر صورت امتیاز آن‌ها محفوظ است و به محض تامین زمین به آن‌ها اطلاع رسانی می‌شود.