زمان : 05 Mehr 1400 - 07:01
شناسه : 168202
بازدید : 3687
زمینگیری قاچاقچیان با 40کیلو شیشه در یزد فرمانده انتظامی استان یزد: زمینگیری قاچاقچیان با 40کیلو شیشه در یزد فرمانده انتظامی استان از کشف محموله 40 کیلویی "شیشه مایع " دربازرسی از یک دستگاه کامیون خبر داد.

به گزارش یزدفردا: سردار "عباسعلی بهدانی فرد" درباره جزئیات این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه با سوداگران مرگ، ماموران ایستگاه بازرسی شهید مدنی مهریز در اجرای طرح کنترل خودرو های عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بررسی مدارک راننده و در بازرسی دقیق این خودرو 40کیلوگرم "شیشه مایع" را کشف و در این زمینه 2 متهم را دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی کردند.

سردار بهدانی فرد با بیان اینکه محموله شیشه از کشورهای همسایه شرقی تهیه و به مقصد استان های شمالی بارگیری شده بود خاطرنشان کرد: متهمان به دادسرا معرفی و با دستور مقام قضائی روانه زندان شدند.

رئیس پلیس استان یزد در خاتمه بار دیگر بر مبارزه قاطع و همه جانبه پلیس یزد با سوداگران مرگ، تاکید کرد و افزود: مبارزه با قاچاقچیان موادمخدر و باندهای بزرگ واردکننده موادافیونی در دستور کار اصلی پلیس یزد قرار دارد.