زمان : 16 آبان 1400 - 13:01
شناسه : 169202
بازدید : 6175
دستبند پلیس بافق بر دستان هفت سارق حرفه‌ای فرمانده انتظامی شهرستان بافق: دستبند پلیس بافق بر دستان هفت سارق حرفه‌ای فرمانده انتظامی شهرستان بافق گفت: مأموران پلیس آگاهی و کلانتری ۱۱ شهدای بافق بر دستان هفت سارق حرفه‌ای دستبند زدند.

به گزارش یزدفردا: سرهنگ شهرام طولابی نژاد، فرمانده انتظامی شهرستان بافق، گفت: مأموران پلیس آگاهی و کلانتری ۱۱ شهدای بافق با اطلاع از چندین مورد سرقت در سطح شهرستان، اقدامات لازم برای شناسایی و دستگیری سارقان انجام دادند.

طولابی نژاد ادامه داد: مأموران پلیس با انجام اقدامات فنی پلیسی و پس از تلاش شبانه روزی و مستمر خود، سارقان را شناسایی و با هماهنگی با مقام قضائی آن‌ها را در محل مخفیگاهشان دستگیرکردند.

این مقام انتظامی افزود: سارقان اموالی از قبیل لوازم ساختمانی از دو باب منزل نیمه ساز، یکدستگاه موتورسیکلت، یک رأس احشام و وسایل منزل را به سرقت برده بودند که با اعتراف سارقان تعدادی از اموال مسروقه کشف و طی مراحل قانونی به مالباختگان تحویل شد.

فرمانده انتظامی بافق از شهروندان خواست: هرگونه اخبار و اطلاعات مربوط به سرقت و موارد مشابه را بلافاصله به پلیس ۱۱۰ اطلاع تا از سرقت‌های بعدی سارقان پیشگیری شود.