زمان : 01 دی 1400 - 01:08
شناسه : 170266
بازدید : 9328
اعتراضات در بافق استارت زده شد/ اقدام انتخاب مدیر عامل غیر بومی سنگ آهن  علی رغم تذکرات استان تنها عامل!!! +تصاویر اعتراضات در بافق استارت زده شد/ اقدام انتخاب مدیر عامل غیر بومی سنگ آهن علی رغم تذکرات استان تنها عامل!!! +تصاویر انتخاب مدیر عامل غیر بومی برای سنگ آهن بافق توسط صندوق بازنشستگان فولاد کشور باعث شد از ابتدای شب مردم بافق با حضور در محل شورای هر بافق مراتب اعتراض خود را اعلام و هر لحظه به تعدا آنها افزوده می شود.

به گزارش یزدفردا به نقل از بافق فردا: رسانه مستقر در بافق حکایت از آن دارد که مردم بافق به هیچ عنوان با مدیر غیربومی در سنگ آهن موافق نبوده و پس از شورش های و اغتشاشاتی که در زمان استانداری سردار فلاح زاده اتفاق افتاد این حرکت صندوق بازنشستگان فولاد کشور حرکتی غیرمعقولانه بوده و است و خبرهای رسیده به یزدفردا نیز نشان می دهد طی چند روز گذشته دکتر فاطمی استاندار یزد که در آن زمان مدیر حوزه استاندار یزد بوده و از نزدیک با روند آن انتصاب آشنا بوده به وزیر و مدیر عامل صندوق بازنشستگان هشدار داده که استان با مدیر ی که بدون هماهنگی استان منصوب شود هیچ هماهنگی نخواهد داشت و مسئولیت عواقب آن هم گردن کسانی است که علی رغم نیاز جامعه به آرامش سعی در تحریک مردم دارند.

قرائ حکایت از آن دارد که پس از اعلام انتصاب مدیر غیر بومی به نام حمیدیا برای سمت مدیر عاملی سنگ آهن و معارفه آن در فردا صبح استاندار یزد با هماهنگی با مدیران و یادآوری حساسیت موضوع این انتصاب قول کنسل شدن موضوع را گرفته قرار نیست فردا معارفه انجام و با هماهنگی استان و مسئولین شهرستان انتخاب فردی که با صورتجلسه های قبلی وزارت و مردم بافق و استان همخوانی داشته باشد اقدام شود.

البته شورای تامین شهرستان بافق هم در این زمینه تمهداتی را انجام داده تا این اقدام صورت نگیرد‌.

امیدواریم مسئولین نظام به جای برهم زدن نظم یک شهرستان به فکر تولید نیاز مبرم کشور به آرامش در مراکز تولیدی کشور باشد.