زمان : 18 دی 1400 - 18:45
شناسه : 170602
بازدید : 3789
کتاب زندگینامه امیرحسین قربانی از شهدای هواپیمای اوکراینی در بهاباد رونمایی شد ههمزمان با دومین سالگرد شهادت دانشجوی شهید امیر حسین قربانی بهابادی کتاب زندگینامه امیرحسین قربانی از شهدای هواپیمای اوکراینی در بهاباد رونمایی شد کتاب زندگینامه امیرحسین قربانی از شهدای هواپیمای اوکراینی روز شنبه در مراسمی با حضور مسوولان در بهاباد یزد رونمایی شد.

دیرکل بنیاد شهید استان یزد در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و یاد و خاطره دانشجوی شهید امیر حسین قربانی گفت: این کتاب به بیان شرح زندگانی دانشجوی شهید امیرحسین قربانی می پردازد .

حجت‌الاسلام عباس زارع تصریح کرد: شهید قاسم سلیمانی در مکتب حضرت فاطمه زهرا(س) درس ایثار ، شجاعت و انسانیت را آموخت و خود را ذوب در اسلام کرد و سربازی تمام عیار برای رهبری بود.

وی ابراز داشت: سبک زندگی شهید سلیمانی الگویی مناسب برای نسل امروز است . شهید سلیمانی خود را وامدار ملت میدانست و با اتکای به رهبری امامین انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) عزت شیعه را حفظ کرد.

کتاب «تور تورنتو» نوشته محمدعلی جعفری به‌تازگی توسط انتشارات بنیاد فرهنگی روایت فتح منتشر و روانه بازار شده است؛ این‌کتاب، روایتی از زندگی دانشجوی شهید امیرحسین قربانی یکی از شهدای حادثه دل‌خراش هواپیمای اوکراین است.

در این‌کتاب عاشقانه‌های یک روز یک خانواده ایرانی روایت شده است؛ دل دادن‌ها و دل بردن‌ها از فرزندی که بعد از تیک‌آف هواپیمای ۷۵۲ به آغوششان بازنگشت.

این‌ کتاب در ۱۴۱ صفحه منتشر شده است.