زمان : 20 بهمن 1400 - 17:52
شناسه : 171422
بازدید : 4060
کمک یک میلیارد و ۷۰۰ میلیونی نیکوکاران اشکذری به ایتام رئیس کمیته امداد اشکذر: کمک یک میلیارد و ۷۰۰ میلیونی نیکوکاران اشکذری به ایتام نیکوکاران اشکذری، یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان رادر قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

به گزارش یزدفردارئیس کمیته امداد اشکذر گفت: کمک‌های حامیان نیکوکار این شهرستان به ایتام و محسنین در ۱۰ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افزایش سه و نیم برابری یافته است.

علی محمد کریمی زارچی افزود: حامیان نیکوکار شهرستان اشکذر در ۱۰‌ ماهه امسال یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین به فرزندان معنوی خود کمک کردند.

وی با بیان اینکه رسیدگی به فرزندان یتیم و نیازمند با مشارکت خیران و مردم نوع‌دوست امکان‌پذیر است، اظهار داشت: هم اکنون هزار و ۶۳ حامی نیکوکار در شهرستان اشکذر حمایت ۲۸۵ یتیم و فرزند نیازمند را در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین بر عهده دارند و ماهیانه مبلغی را به‌حساب آنان واریز می‌کنند.

رئیس کمیته امداد اشکذر یادآور شد: سامانه اینترنتی ekram.emdad.ir برای ثبت نام و حمایت ایتام و فرزندان نیازمند در نظر گرفته شده و حامیان می‌توانند ماهیانه با پرداخت حداقل ۵۰ هزار تومان حمایت فرزندان معنوی خود را برعهده بگیرند.