زمان : 18 Mordad 1401 - 19:28
شناسه : 174933
بازدید : 3310
کار نشدی که شد!!! طرح بورسیه شغلی پیشنهادی استاندار یزد در دفترچه راهنمای انتخاب رشته سازمان سنجش/ بورسیه شدگان سربازی خود را نیز در قالب "سرباز صنعت" می گذرانند کار نشدی که شد!!! طرح بورسیه شغلی پیشنهادی استاندار یزد در دفترچه راهنمای انتخاب رشته سازمان سنجش/ بورسیه شدگان سربازی خود را نیز در قالب "سرباز صنعت" می گذرانند یزدفردا: طرح بورسیه شغلی پیشنهادی استاندار یزد در دفترچه راهنمای انتخاب رشته سازمان سنجش درج شد.

به گزارش یزدفردا: استاندار یزد در این خصوص گفت: طرح بورسیه شغلی دانشجویان در واحدهای تحقیق و توسعه واحدهای تولیدی استان، یکی از طرح های ابتکاری برای اشتغال زبده ترین، بهترین و خوش فکر ترین استعدادهای کنکور سراسری در واحدهای استان است.

استاندار یزد با اشاره به اجرای طرح مذکور در استان؛ برای نخستین بار در کشور، خاطرنشان کرد: در حال حاضر تعدادی از رشته های مشمول این طرح، در دفترچه سازمان سنجش وزارت علوم قرار گرفته و داوطلبان کنکور سراسری می توانند با انتخاب این کد رشته ها، آینده شغلی خود در واحدهای تحقیق و توسعه واحدهای تولیدی استان را تضمین کنند‌.
وی با اشاره به دغدغه ها و ابهامات موجود در زمینه سربازی پذیرفته شدگان در رشته های مشمول طرح بورسیه شغلی، بیان کرد: براساس گفتگوهای انجام شده با بنیاد نخبگان، این گروه از افراد به عنوان سرباز صنعت، خدمت سربازی خود را طی میکنند.