زمان : 02 Mehr 1401 - 15:58
شناسه : 175542
بازدید : 3277
مدیریت زمان اولویت خانواده‌ها جهت رساندن فرزندشان به مدارس باشد رئیس پلیس راهور استان یزد: مدیریت زمان اولویت خانواده‌ها جهت رساندن فرزندشان به مدارس باشد یزدفردا: سرهنگ زارع تأکید کرد: خانواده‌ها جهت رساندن فرزندشان به مدارس، مدیریت زمان را در دستور کار قرار دهند.

به گزارش یزدفردا: سرهنگ مهدی زارع ضمن تبریک بازگشایی مدارس و شروع سال تحصیلی مدارس، گفت: با توجه به اینکه در روزهای ابتدایی شروع سال تحصیلی هستیم، بحث ترافیک یک امر عادی است که با ساماندهی سرویس مدارس این مسئله مرتفع خواهد شد.

رئیس پلیس راهور استان یزد اضافه کرد: همکارانمان در سطح با تلاش‌هایی که دارند سعی می‌کنند تا از ترافیک‌های سنگین جلوگیری کنند که در این مسیر همراهی و همکاری رانندگان نیز بسیار مهم است.

زارع با تأکید بر اینکه والدین دانش آموزان مدیریت زمان را جهت رساندن فرزندشان به مدارس در دستور کار قرار دهند، اضافه کرد: خانواده‌ها جهت رساندن فرزندانشان بهتر است که صبح سریعتر از منزل خارج شوند تا با ترافیک مواجه نشوند.

رئیس پلیس راهور استان یزد ترافیک صبح امروز سطح شهر یزد، گفت: آنچه که دوربین‌های کنترل ترافیک نشان می‌دهند، در میدان امام حسین ترافیک سنگین مشاهده می‌شود.

وی با بیان اینکه در میدان اطلسی و بلوار قندی توقف بار و ترافیک است، اظهار داشت: در میدان دانش آموز کندی حرکت در دور میدان و همچنین ورودی به این میدان از سمت امام خامنه‌ای نیز شاهد ترافیک هستیم.