زمان : 19 Mehr 1401 - 15:36
شناسه : 175907
بازدید : 4545
بازسازی راه‌های سیل زده روستای خضرآباد رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اشکذر: بازسازی راه‌های سیل زده روستای خضرآباد یزدفردا: رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اشکذر: اکثر راه‌های روستایی آسیب دیده از سیل مردادماه در بخش خضرآباد بازسازی و مرمت شد.

به گزارش یزدفردانادری در بازدید میدانی از روستا‌های خضرآباد گفت: سیل هفتم و هشتم مردادماه بیشترین خسارت را به راه‌های روستایی این شهرستان وارد کرد.

وی افزود: روستا‌های دربرز، مرزانک، قوام آباد، خمسیان، ارزانک و زربند از جمله روستا‌هایی است که بیشترین خسارت از سیل را متحمل شده و اکنون با تلاش پرسنل این اداره، راه‌های دسترسی و ارتباطی آن‌ها بهسازی و ساماندهی شده است.

نادری تأکید کرد که اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اشکذر همچنان در بخش خضرآباد مشغول به کار بوده و تا یکی دو ماه آینده و قبل از بارندگی‌ها تمام راه‌های روستایی مرمت و ساماندهی می‌شود.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در خصوص بهسازی بخش‌های زیادی از جاده یزد ـ خضرآباد به کذاب هم گفت: سیل مردادماه بخش‌های زیادی از این جاده را تخریب کرده بود که به همت اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اشکذر و همکاری بخش خصوصی تمام خرابی‌ها ترمیم و بازسازی شده است.