زمان : 29 Mehr 1401 - 20:21
شناسه : 176493
بازدید : 3631
اعتراف ژاوی به برکناری احتمالی از بارسلونا اعتراف ژاوی به برکناری احتمالی از بارسلونا "ژاوی پیش از بازی مقابل ویارئال از احتمال برکناری خود صحبت کرد.

یزدفردا"ژاوی پیش از بازی مقابل ویارئال از احتمال برکناری خود صحبت کرد.

به گزارش یزدفردا، امشب در چارچوب رقابت‌های لالیگا، بارسلونا در نیوکمپ اسپاتیفای میزبان ویارئال است. تیمی که در ۲ بازی گذشته خود شکست تلخی را تجربه کرده باید در این مسابقه مقابل شاگردان امری به برتری دست یابد.

 

بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا با تساوی مقابل اینتر در یک قدمی حذف قرار گرفت و به احتمال بسیار زیاد باید در لیگ اروپا به رقابت ادامه دهد. اتفاقی که به شدت به وضعیت اقتصادی باشگاه و ایده‌های لاپورتا ضربه خواهد زد.

لاپورتا و آلمانی، مدیران بارسلونا با خریدهایی مثل لواندوفسکی و رافینیا تصمیم داشتند به مراحل پایانی لیگ قهرمانان اروپا دست یابند تا با کسب سودهای مالی به وضعیت مالی باشگاه سر و سامان دهند.

 

از طرف دیگر، بارسلونا مقابل رئال مادرید نمایش مثبتی نداشت و همین نیز باعث شد تا امید برخی از هواداران برای رسیدن به قهرمانی و شکست دادن آنچلوتی در این ماراتن بزرگ کم‌رنگ شود.

 

سرمربی بارسلونا پیش از بازی مقابل ویارئال در خصوص احتمال تغییر و برکناری خود نیز صحبت کرد و اعتراف تلخی را به ثبت رساند.

 

ژاوی گفت: «اگر ما این فصل جام نگیریم، یک مربی دیگر به تیم خواهد آمد. در بارسلونا از این داستان‌ها خبری نیست و نباید فصلی بدون جام سپری شود. من در حال تلاش هستم و سخت کار می‌کنم تا وضعیت را تغییر دهم.»